Kung Fu Panda 3

Kung Fu Panda 3

2016.11.03 Tibor1114

Nagyon kedves és bájos kis mese.A sztori nagyon cukor.Szerintem minden gyerkőc nagy kedvence lesz . Mindenképpen csak ajánlani tudom. Az első 2 rész után még mindíg tudtak újjat varázsolni.

2018.03.25 NRD

Nagyon aranyos mese lett és kifejezetten látványos is! Tele van érzelemmel! Persze az első részt nem tudja űberelni, azért önmagában ez is jó kis rajzfilm lett!

2017.02.08 Ancsus

Az első Kung Fu Panda sztorin nagyon jól szórakoztam, tele volt klassz poénokkal. Még a második film is elment, ott a drámaiság miatt tetszett. De a három film közül szerintem ez, a 3. rész sikerült a leggyengébbre. Legfeljebb egyszer nézhető, inkább fiatalabbaknak.

2016.07.22 K.bogi

Hát elég gagyira sikerült ez a folytatás. Nem is értem, hogy egyáltalán miért kellett folytatni, na de hogy még harmadik részt is berendeltek az betette a rajzfilmnek a kiskaput. Nagyon sémás, unalmas és nem mozgatja meg a gyerekek agyát, fantáziáját. Értelmetlenre sikerült.

2016.07.18 Bog1

Ritka rossz animációs mese lett már ez. Az előző részeknek legalább volt egy kis értelme, tanulsága. Na de ez. Pfff...senkinek nem ajánlom. Pláne nem moziban. Én sajnos ott néztem. Az első rész még eredeti, vicces volt és klassz kis karakterek voltak benne. Ma már ezt teljesen lerombolta.

2016.03.10 Vibozsofi

Nagyon szórakoztató és korosztálytól függetlenül nézhető, egész család számára kikapcsolódást nyújtó animációs film karakteres szereplőkkel és látványos jelenetekkel.

Szerintem nagyon vicces volt a mesefilm eleje, de a végére már kezdtem megunni. Örülök hogy Ponak végre meglett a családja és most már nem magányos, de a többi részt figyelembe véve jobbat vártam :)

2016.03.04 Elizabeth

Nah de komolyan ez valami hatalmas.. " biztos megtalálod a fiad - Biztos megtalálod az apád " és elfordulnak egmástól...nem csalódtam a filmben és zengett a moziterem.

2019.10.13 Charvi30

Őszintén szólva nekem ez a rész tetszett a legjobban, nem tartalmazza az elődei apróbb hiányosságait. Nagyon jól összerakták, és bár nem tudnám egy Hős6os-hoz hasonlítani, mégis egy nagyszerű kikapcsolódást nyújtó mozi.

2016.08.14 Tlung

Moziban már nem néztem meg, de otthon egy estére még pont megfelelt. A léc egyre lejjebb kerül minden résszel; talán most kéne abbahagyni a franchise-t.

2016.06.01 SztarkTóni

Én remekül szórakoztam ezúttal is. A harmadik rész is hozta az előzőek színvonalát, humoros volt, látványos és mondanivalója is akadt. Bátran merem ajánlani minden korosztálynak.

2016.03.19 jaszon

Aki az eddigi részeket szerette, az minden bizonnyal most sem fog csalódni. Rengeteget nevettünk a moziban, szuper hangulat volt. Én felnőtt fejjel mentem el rá, és így is teljesen tudtam élvezni.

2019.03.04 dodika0012

Egy kicsit már a végét túl csavarták de etől fügetlenül nem em tetszet a folm és csak ajálani tudom

2016.03.30 Bence Hajnády

aranyosra sikerült! ajánlom az egész családnak:)