Rossz nevelés (2004)

La mala educación

Vitya   2015. 05. 02.

Sablonos misztikus thriller, sok hasonlo film van. Atlagos szinvonalu, atlagos film. Vannak benne erdekes reszek, de osszessegeben thrilker kategoriaban nem kiemelkedo.

Moria99   2015. 08. 21.

Tele van izgalommal és pörgéssel a film. Magával ragad a film és a fordulatokkal el se akar engedni. Szerintem egyik legjobb film. Egyik nagyon nagy kedvenc filmem, alakítás szempontjából és látványból is.

valery   2017. 01. 22.

Gael García Bernal, Fele Martínez és Daniel Giménez Cacho nagyon hitelesen alakítanak, tőlük válik érdekessé a film, mert maga a történet nem nagy újdonság. Érdekes emberi kapcsolatokról és érzésekről is szól a film.

doffy_joka   2015. 08. 16.

Ennél feleslegesebb időtöltést el se tudtam volna képzelni. Ezt az időt már tényleg nem kapom vissza. Igaz, hogy ez közhely, de teljesen rá illik. Nem éreztem késztetést arra, hogy végig nézzem. Befejeztem igazából, de a végén feltettem a kérdést: Minek?

A film szerepel az LMBT listán,mely azokat a filmeket tartalmazza, melyekben leszbikus, meleg, biszexszuális vagy transznemű szereplők szerepelnek,illetve a film cselekményére hatással van, ha a filmben azonos neműek közötti kapcsolat létesül.