Hazugságok városa

Hazugságok városa

City of Lies

A Hazugságok városa egy provokatív thriller, mely minden korábbi feldolgozástól eltérően egészen más színben tárja a nézők elé Notorius B.I.G. és Tupac halálának körülményeit. Egy Los Angeles-i nyomozó, Russell Poole éveket töltött azzal, hogy megoldja pályafutásának legnehezebb ügyét, de két… Több

Rendező: Brad Furman
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2019.01.10. | Telekom TVGO (2021.05.03.) | HBO Max (2021.11.07.)

Toby Huss

2022.07.31 uniterra

40 perc után elegem lett. Vontatott, szinte banális semmitmondó párbeszédek.

2022.06.25 sptt

Egy erősen túlértékelt film, jó szereplőkkel, szövevényes, de néha feleslegesen túlbonyolított történettel. A korrupciós szál olyan erős, hogy minden mást háttérben tart, ugyanakkor ez nem olyan izgalmas, hogy fenntartsa az érdeklődést a film iránt. A film felénél minden lendület elfogy. 4/10

2021.05.25 Gríz

Szerinte Jonny Depp egyik legjobb alakítását hozza ebben a filmben. Komor hangulat és némi kilátástalanság lengi be a film atmoszféráját. Mindenképp érdemes megnézni!

2021.04.01 Csaba

Mit mondjatnék, nagyon erőteljes filmalkotás, amelyet szerintem nem is elég egyszer megtekinteni, mindezt persze úgy értem, hogy mintha mindig rejtőzne benne valami apró részlet. Nem tagadom, hogy bizonyos részeink mintha kicsit sablonos lett volna a történet, de ezen könnyen túl lehet lendülni.