A kúria királynője / A kúria úrnője

Lady of the Manor

2023.01.20 Crystaldeer

Oltári nagy csalódás, kiégett amcsi színészek utolsó leégése

Ez a film hihetetlen nagy csalódás volt számomra. Láttam ugyan már rosszabbat, de még így se tudok többet adni rá 1 csillagnál, mert ahogy néztem, egyre csak rosszabb lett. Melanie Lynskey borzalmas volt ebben a szerepben. De igazából a többiek se nyújtottak valami igazán jó alakítást. A trágár párbeszédek számomra csak tovább rontották a film hangulatát. Egyáltalán nem találtam viccesnek a grimaszolós jelenetet se, sőt nem igen tudtam ezt így hova tenni. Valakinek ez tetszett? A végére már úgy éreztem, hogy az egész film valami ferde tükrös gúny volt valakinek, mert hogy itt a forgatókönyvön át minden nagyon elcsúszott, pedig maga a történet nem is lett volna rossz. Egy jó kis családi filmet lehetett volna ebből csinálni. Ez nem jött össze. Ryan Philippe teljesen kiégett, Justin Longgal együtt. Szerintem ezzel a filmmel csak tovább süllyedtek. Na és hát a Patrick Duffy, ő rajta aztán megdöbbentem. Mit keresett ebben a filmben? Szegény ember, hogy neki is már csak ennyire futja. Nyugodtan ki lehet hagyni ezt a filmet.

2021.12.24 VérAlex

Valahogy élveztem ezt a filmet, de kissé nevetségesnek találtam a hülyeség burjánzó ábrázolását.

2022.07.11 Hitman

Gondolom, a legjobbat hozták ki abból, amijük volt, de a karakterek annyira laposak és 80-as évekbeli sztereotípiák. A főszereplő annyira hihetetlenül ellenszenves és idióta. A tudatlanságát, kétségbeesését és apátiáját fájdalmas nézni.