Lánybúcsú

Bachelorette

2021.04.04 Rea387147

Imádom! Egyszerűen hihetetlen, mennyi mocskos és sötét poénnal bombáznak minket a film során. Elmondhatom, hogy a film készítői kitettek magukért. Egyszerűen imádom. Szétröhögtem az agyamat a film alatt. Imádom. Biztos, hogy máskor is meg fogom nézni.

2017.08.17 mamiéstöti2

Nagyon kár volt ebbe a filmbe belekezdeni, pedig a bemutatója alapján egy kellemes filmre számítottam. Nem tudok semmi értékelhetőt megemlíteni a filmből.

2018.02.02 indingo

Egyszer is kínszenvedés volt végignézni. Kicsit Másnaposok női koppintása, de történetben és humorban alaposan elmarad attól. A színészi játék is elég erőltetett.

2018.10.15 dailyfilmsan

Annyira nem állt jól ez a szerep Háj Amy-nek .... Nem érzett rá a komoly fonálra inkább bele-bele csempézte a saját gesztusait és egy kicsit olyn érzésem támadt mindha a tökéletes hang középkorúakkal leforgatott változtatás nézném sok piával és drogg... Több

2018.01.31 Greeta Nézhetetlen

Unalmas történet, aminek középpontjában egy szétszakított menyasszonyi ruha áll. Semmi említésre való nem történik benne, egy poén sincs benne. Érdemes kihagyni.

2016.10.23 vivikejencikelara

Alapsztori átlagos, de mégis jobb lett a vártnál. Vannak benne vicces részek. Nem nevezném romantikus filmnek abból kevesebb van benne , de annál több humor. A szöszi dundi csajszi nagyon jól alakít, sok jó filmjei van.

2017.12.30 authorgirlll

Tipikus káromkodós, perverz film. Ahol a lányok folyamatosan egymást oltogatják. Ilyen barátnők mellett az embernek nincs szüksége ellenségekre. Szerintem ez egy szörnyű film és a színészek sem tették oda magukat.

2015.06.16 cunci

Ez a film nagyon nagyon gyenge! Egyszer nevettem talán rajta. Totál humortalan az egész, a karakterek idegesítőek, annyira erőltetett, hogy már érződött rajta az izzadtságszag. A befejezés, a katarzis hiányzik, valami kellett volna a végére, de az sem mentette volna meg ezt a kellemetlen filmet.

2016.08.22 Macika

Átlagos romantikus vígjáték elfogadható poénokkal. A szereplők aktívak és karakteresek. Pörgős, laza vígjáték, ami kikapcsolódást nyújthat lazulni vágyó estékre. Közepes kategória.

2015.05.08 Helgus

Alapvetően nem lenne ez rossz film, csak valahol félúton mégis azzá válik. Nem zárkózom el a romantikus vígjátékoktól, de minek kell trágárkodni benne? Nem igazán illett bele. A színészek sem erőltették meg magukat bár az is igaz hogy eleve nem volta... Több