Az utolsó szerelmes levél (2021)

The Last Letter from Your Lover

Vélemények: Az utolsó szerelmes levél (2021)

VvV   2021. 10. 21.

Szép szerelmes történet volt, ahol mesterien fonódott össze a múlt és a jelen.

dandelion1983   2021. 10. 03.

Többet vártam tőle, és nem a könyv miatt feltétlenül, bár azért elég merész húzásnak érzem egy egész szálat kihagyni belőle. Emiatt kissé összecsapottnak éreztem az egészet, és nem tudtam igazán átélni a bemutatott szerelem mélységét sem. Nem rossz film, de ennél sokkal jobb romantikus filmek készültek már.

szabmarc   2021. 09. 01.

Nem ereszteném bő lére, sajnos nincs is mit. Egy teljesen átlagos lávsztori átlagos színészi alakításokkal és képi világgal. Jobbra számítottam, nem igazán érezhető a főszereplők közti kémia (ami a romantikus filmkategóriában azt gondolom, elvárható lenne), valószínűleg ezért sem tudott lekötni.

bonanno1222   2021. 07. 26.

Egész jó film, de semmi extra. Több romantikára és érzelemre számítottam, viszont a két főszereplő között annyira nincs kémia, hogy nem jön át egyszerűen. Mindazonáltal a forgatókönyv jó, és éppen ezért nézhető.

Anti007   2021. 07. 27.

Szerelem a maximumon

Szerelem. Mindenki átéli egyszer az életében az igazi nagybetűs szerelmet. Vagy ha még nem éltük át, akkor bízunk benne, hogy át fogjuk. Mert kell. Mindenkinek kell ez a csodálatos, simogató érzés. Az utolsó szerelmes levél picit segí... teljes kritika»

googk   2021. 07. 25.

Egy újabb "olyan" film. Manapság már mintha gyártósoron jönnének. Egy laza szombat délutánra jó lehet.