Az utolsó szerelmes levél (2021)

The Last Letter from Your Lover

Callum Turner
Felicity Jones
Nabhaan Rizwan

HanGa   2021. 10. 30.

Az alapötlet érdekes volt, jól indult a film, de picit egyszerű volt a történet, nem volt benne kellő feszültség.

hp   2021. 10. 29.

Nem fogom bő lére fogni, ez amolyan közepes film volt, amiben egyébként lett volna fantázia, és a remek szereplőgárda is adott volt, de valahogy sovány és súlytalan lett a végeredmény. A forgatókönyv se elég feszes, se elég drámai nem volt, és az egé... több»

dandelion1983   2021. 10. 03.

Többet vártam tőle, és nem a könyv miatt feltétlenül, bár azért elég merész húzásnak éreztem egy egész szálat kihagyni belőle. Emiatt kissé összecsapottnak éreztem az egészet, és nem tudtam igazán átélni a bemutatott szerelem mélységét sem. Nem rossz film, de ennél sokkal jobb romantikus filmek készültek már.

Ms. Akárki   2021. 10. 29.

Jól indul, de számomra csalódás volt. Pedig az előzetes alapján többet vártam sajnos. Még a remek színészi játék sem tudta megmenteni az unalomtól.

VvV   2021. 10. 21.

Szép szerelmes történet volt, ahol mesterien fonódott össze a múlt és a jelen.

Anti007   2021. 07. 27.

Szerelem a maximumon

Szerelem. Mindenki átéli egyszer az életében az igazi nagybetűs szerelmet. Vagy ha még nem éltük át, akkor bízunk benne, hogy át fogjuk. Mert kell. Mindenkinek kell ez a csodálatos, simogató érzés. Az utolsó szerelmes levél picit segí... teljes kritika»

szabmarc   2021. 09. 01.

Nem ereszteném bő lére, sajnos nincs is mit. Egy teljesen átlagos lávsztori átlagos színészi alakításokkal és képi világgal. Jobbra számítottam, nem igazán érezhető a főszereplők közti kémia (ami a romantikus filmkategóriában azt gondolom, elvárható lenne), valószínűleg ezért sem tudott lekötni.

A film nyúlik, mint a rétestészta és fordulatai sem a legjobban kimunkáltak, mégis tapintható benne a romantika és kellően megríkatja az érzékenyebb lelkűeket a végére, mert bizony az a finálé az üt. Nagyon, nagyon üt. több»