Az utolsó szerelmes levél

Shailene Woodley
Callum Turner
Felicity Jones
Nabhaan Rizwan

Egy fiatal londoni újságíró hatalmas megszálottsággal kutat egy levelezés után a hatvanas évekből, amely egy titokzatos szerelem történetét tárja fel előtte.
Az Eufória rendezője, Augustine Frizzell egy elsöprő erejű és fantasztikus romantikus drámával érkezett, amely Jojo Moyes nagy… Több

Forgatókönyvíró: Jojo Moyes
Ország: Egyesült Királyság, Franciaország
Premier: 2021.07.23. | Netflix (2021.07.24.)

2022.12.02 Idknw

A könyvet nem olvastam, így nincs összehasonlítási alapom, viszont tetszett, szép kis történet, azért 4 pont, mert a szereplők közt nem volt semmi kémiai , főleg az újságíró lány és a srác között.

2021.10.29 hp

Nem fogom bő lére fogni, ez amolyan közepes film volt, amiben egyébként lett volna fantázia, és a remek szereplőgárda is adott volt, de valahogy sovány és súlytalan lett a végeredmény. A forgatókönyv se elég feszes, se elég drámai nem volt, és az egé... Több

2021.10.03 dandelion1983

Többet vártam tőle, és nem a könyv miatt feltétlenül, bár azért elég merész húzásnak éreztem egy egész szálat kihagyni belőle. Emiatt kissé összecsapottnak éreztem az egészet, és nem tudtam igazán átélni a bemutatott szerelem mélységét sem. Nem rossz film, de ennél sokkal jobb romantikus filmek készültek már.

2021.10.29 Ms. Akárki

Jól indul, de számomra csalódás volt. Pedig az előzetes alapján többet vártam sajnos. Még a remek színészi játék sem tudta megmenteni az unalomtól.

2021.10.21 VvV

Szép szerelmes történet volt, ahol mesterien fonódott össze a múlt és a jelen.

A film Jojo Moyes azonos című regénye alapján készült. Szerző: indingo

(2021. 08. 05.)
Könnyen lehet, hogy megvan az év romantikus filmje
A film nyúlik, mint a rétestészta és fordulatai sem a legjobban kimunkáltak, mégis tapintható benne a romantika és kellően megríkatja az érzékenyebb lelkűeket a végére, mert bizony az a finálé az üt. Nagyon, nagyon üt. Több