Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Az utolsó szerelmes levél (2021)

The Last Letter from Your Lover

Callum Turner
Felicity Jones
Nabhaan Rizwan

szabmarc   2021. 09. 01.

Nem ereszteném bő lére, sajnos nincs is mit. Egy teljesen átlagos lávsztori átlagos színészi alakításokkal és képi világgal. Jobbra számítottam, nem igazán érezhető a főszereplők közti kémia (ami a romantikus filmkategóriában azt gondolom, elvárható lenne), valószínűleg ezért sem tudott lekötni.

Anti007   2021. 07. 27.

Szerelem a maximumon

Szerelem. Mindenki átéli egyszer az életében az igazi nagybetűs szerelmet. Vagy ha még nem éltük át, akkor bízunk benne, hogy át fogjuk. Mert kell. Mindenkinek kell ez a csodálatos, simogató érzés. Az utolsó szerelmes levél picit segí... teljes kritika»

bonanno1222   2021. 07. 26.

Egész jó film, de semmi extra. Több romantikára és érzelemre számítottam, viszont a két főszereplő között annyira nincs kémia, hogy nem jön át egyszerűen. Mindazonáltal a forgatókönyv jó, és éppen ezért nézhető.

googk   2021. 07. 25.

Egy újabb "olyan" film. Manapság már mintha gyártósoron jönnének. Egy laza szombat délutánra jó lehet.

A film nyúlik, mint a rétestészta és fordulatai sem a legjobban kimunkáltak, mégis tapintható benne a romantika és kellően megríkatja az érzékenyebb lelkűeket a végére, mert bizony az a finálé az üt. Nagyon, nagyon üt. több»