
Vélemények (1)
Írj véleményt
Ez egy kedves film.
Elég régóta kevés western készül. Végre egy újabb mű. Ugyan alig vérgőzös, és drámának sem mondanám. Nyomokban inkább vígjáték elemeket tartalmaz. Illetve mindenből van egy kicsi. A történet remek. Néhol meg is hatja az embert. Van mondanivalója. Nem... Több