A megváltás

Artemisia   2017. 11. 30.

Nekem egészen tetszett ez a film.Bár az alapsztori, ez dupla bosszúállás elég tucattéma, de történetvezetés jó, így egy percig sem unatkoztam a film alatt. A szereplők is egészen jól játszanak, Eva Green karaktere különösen megkapó. A sok buta liba - szerep után ideje volt már, hogy kapjon egy mélyebb drámai szerepet.

dulkap   2017. 03. 31.

A film első 10-15 percében gyönyörű képeket láthatunk, aztán az operatőri munka is lesüllyed a forgatókönyv középszerű szintjére. Keménykedő western jobb sorsra érdemes színészekkel.

Hakker   2018. 02. 19.

Mads Mikkelsen miatt néztem meg a filmet. Szerintem nagyon jó színész. A westen filmeket nem nagyon szeretem, de lehet közük is találni remek filmeket pl: John Wayne és Sam Peckinpah filmek. Szerintem ez a film is jó volt, igaz nem ütötte meg az igazi klasszikusok szintjét, de ez sem volt agyatlan, lövöldözős tucat western.

TribeBubu   2018. 09. 06.

Látványban nem egy hétköznapi western, a történetét tekintve viszont nagyon is. Ennek ellenére szórakoztatónak találtam. Remek "duplabosszú" sztori és jobbnál jobb színészek (igaz, ami igaz, nem ebben nyújtották életük legnagyobb alakítását.)

szucszoli   2018. 09. 02.

Néha még az ilyen kiváló filmek adatlapjain is megjelennek azok, akik még a kákán is csomót keresnek... akiknek a túlkvalifikált filmesztéta igényüknek soha semmi nem lehet elég jó, mert belekötnek valami olyan dologba, ami a film összképét nézve jelentéktelen.  Ennek a filmnek olyan drámai ereje van, olyan színészeket és épkézláb karaktereket tud felmutatni, hogy őszintén kérdem: Ki a bánatot érdekel, hogy a sztorija egyszerű és letisztult?Minden perce feszes és lebilincselő. Ez a film többet ad, mint egy átlag western: minden percben az az érzésem, hogy itt valódi tétja van annak, ami történik! És ez jóval többet ad holmi idióta pisztolypörgetős baromságnál. És mindezt másfél órában! Javaslom, hogy az ilyen 2-3-as pontszámokat tartsuk meg azoknak az amerikai tucatfilmeknek, amik meg is érdemlik! Mint pl. a gagyi képregényfilmeknek, trú-sztoriknak, romkomoknak és a tolerancia-kampányfilmek garmadájának.

Douglas Henshall
Jonathan Pryce
Sean Cameron Michael
Michael Raymond-James
Eva Green

A film költségvetése 10,5 millió dollár volt és jelenleg 44.000 dollár bevételnél tart világszerte.

(Bob)