A megváltás

TribeBubu   2018. 09. 06.

Látványban nem egy hétköznapi western, a történetét tekintve viszont nagyon is. Ennek ellenére szórakoztatónak találtam. Remek "duplabosszú" sztori és jobbnál jobb színészek (igaz, ami igaz, nem ebben nyújtották életük legnagyobb alakítását.)

Artemisia   2017. 11. 30.

Nekem egészen tetszett ez a film.Bár az alapsztori, ez dupla bosszúállás elég tucattéma, de történetvezetés jó, így egy percig sem unatkoztam a film alatt. A szereplők is egészen jól játszanak, Eva Green karaktere különösen megkapó. A sok buta liba - szerep után ideje volt már, hogy kapjon egy mélyebb drámai szerepet.

dulkap   2017. 03. 31.

A film első 10-15 percében gyönyörű képeket láthatunk, aztán az operatőri munka is lesüllyed a forgatókönyv középszerű szintjére. Keménykedő western jobb sorsra érdemes színészekkel.

szucszoli   2018. 09. 02.

Néha még az ilyen kiváló filmek adatlapjain is megjelennek azok, akik még a kákán is csomót keresnek... akiknek a túlkvalifikált filmesztéta igényüknek soha semmi nem lehet elég jó, mert belekötnek valami olyan dologba, ami a film összképét nézve jel... több»

Wild-W   2016. 10. 14.

A The Salvation nem teljesen rossz western, de nagyon lehúzza az iszonyat gyenge forgatókönyv, primitív történetvezetés, semmilyen különösebb fordulattal, vagy pár pillanatnyi meglepetéssel, szóval nincs semmi ami hozzátegyen. A sablonos bosszú-sztor... több»

coyote   2015. 07. 22.

a dánok jobban tették volna, ha a szociális drámánál maradnak, westernben nem tudtak elég jót alkotni

Douglas Henshall
Jonathan Pryce
Sean Cameron Michael
Michael Raymond-James
Eva Green

A film költségvetése 10,5 millió dollár volt és jelenleg 44.000 dollár bevételnél tart világszerte.

(Bob)