Eszeveszett esküvő

Le sens de la fête

2022.02.18 Candy Nézhetetlen

Szeretetre méltó...

Régebben láttam ezt a filmet, az élmény viszont megragadt. Francia, igazi francia film a maga humorával, keszekuszaságával, az emberi mivoltával. A film címe is adott, hűen tartalmához. Remek színészek, vicces, de sokatmondó történet. A franciáknak mindig van mondanivalójuk egy kis jókedvvel fűszerezve. Remek, egészestés szórakozást ígér.

2019.11.22 indingo

Ha jót akarnék mondani akkor úgy jellemezném egy építkező film. Az első félóra unalmas és ha tovább nézzük egy realitásoktól mentes, ellentétekkel túltolt katasztrófa és ha még ekkor sem kapcsoltuk ki néha még mosolyra is húzzuk a szánkat és igazán ... Több

2018.02.15 Deku

Remek szereposztás és remek történettel rendelkezik a film és így azonnal belemerültem. Nagy kedvencem lett ez a film, elérte a tőle igazán elvárt hatást, ami pedig számomra az, hogy kellemesen elszórakoztasson arra a kis időre, amíg leülök megnézni.

2018.06.14 HercegPeter

Vígjátéknak nevezni ezt a filmet nem igazán telitalálat. A szűk két óra alatt körülbelül 2-3-szor mosolyogtam rajta. Viszont ez a kevés alkalom jó poént rejtett. Ez egy teljesen tipikus francia, könnyed drámaszerűség leheletnyi humorral megtoldva. Vi... Több

2018.02.19 SzFa

Egyáltalán nem tetszett a film, a poénok nem voltak számomra viccesek. A színészek, a színi játék hétköznapi. Meg lehet nézni, de nem ajánlom senkinek, ha emlékezetes filmet akar.

2018.10.09 szucszoli

Azon ritka kategóriába tudnám ezt a filmet besorolni, ahol meg tudom érteni, hogy miért kap jó és rossz véleményeket egyaránt, hiszen valóban van ennek a filmnek egy könnyed humorú, szeretnivaló zsáneri jellege. Sok kis egyéni sors bontakozik ki benn... Több

2018.04.16 kozse48 Nézhetetlen

Primitív. Minden ízében. Nem ötből, 100 pontból is nulla. Nem is hiszem, hogy láttam ilyen gyenge filmet valaha is.

2017.11.22 pepetherock

Nagyon jól szórakoztam, a filmnek jó hangulata van, ami segített egy kicsit kikapcsolódni a nap végén. Nem egy pörgős sztori, már ahogy vesszük, hiszen mindig történik valami a filmben, mégis az egész nyugalmat és könnyedséget áraszt.

2018.04.16 Csicsi88

Lehet az volt a baj, hogy azt vártam hasonló film lesz mint az Életrevalók, de ez laposabb és vonatottabb volt. Egy kicsit csalódtam, de az Életrevalókat nehéz lesz megugrani.

2019.12.15 Kiss

Ismét egy remek sztorival jött a rendezőpáros, és a kivitelezés sem hagy igazán kivetnivalót maga után. Pazar vígjáték, csatlakozok az előttem szólóhoz, egyértelműen az idei év legjobbja. Én ezért megadom neki az 5 csillagot.

2017.12.14 Gwen

Nincs az Életrevalók szintjén, de így is nagyon élvezhető és szórakoztató, jópárszor felnevettük a párommal, nem tudom volt-e idén ilyen jó vígjáták a mozikban. Részemről ez egy négyes, az erősebbik fajtából.

2018.11.12 kounicakhaha

n igazából nem sokat vártam a filmtől, egy nagyon átlagos romantikus vígjátéknak néztem, de azt kell mondjam, hogy kellemesen csalódtam. Nagyon jó humora van, intelligens és ironikus egyben. Csakis ajánlani tudom!

2018.04.19 Sven

Nagyon jó, könnyed vígjáték, jókat lehet rajta derülni. Felüdülés, egy hamisíthatatlan francia vígjáték. A trailer viszont így utólag nem különösebben jó, mert néhány poén a trailerben nem áll meg magában, csak ha láttad az előzményeket.