Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Eszeveszett esküvő (2017)

Le sens de la fête

Deku   2018. 02. 15.

Remek szereposztás és remek történettel rendelkezik a film és így azonnal belemerültem. Nagy kedvencem lett ez a film, elérte a tőle igazán elvárt hatást, ami pedig számomra az, hogy kellemesen elszórakoztasson arra a kis időre, amíg leülök megnézni.

HercegPeter   2018. 06. 14.

Vígjátéknak nevezni ezt a filmet nem igazán telitalálat. A szűk két óra alatt körülbelül 2-3-szor mosolyogtam rajta. Viszont ez a kevés alkalom jó poént rejtett. Ez egy teljesen tipikus francia, könnyed drámaszerűség leheletnyi humorral megtoldva. Viszont minden hibája ellenére szerethető tud lenni. Tökéletes példa arra, hogy milyen is egy 3,5 csillagos film. De mivel jó kedvemben vagyok, kap négyet.

SzFa   2018. 02. 19.

Egyáltalán nem tetszett a film, a poénok nem voltak számomra viccesek. A színészek, a színi játék hétköznapi. Meg lehet nézni, de nem ajánlom senkinek, ha emlékezetes filmet akar.

Csicsi88   2018. 04. 16.

Lehet az volt a baj, hogy azt vártam hasonló film lesz mint az Életrevalók, de ez laposabb és vonatottabb volt. Egy kicsit csalódtam, de az Életrevalókat nehéz lesz megugrani.

kozse48 Nézhetetlen  2018. 04. 16.

Primitív. Minden ízében. Nem ötből, 100 pontból is nulla. Nem is hiszem, hogy láttam ilyen gyenge filmet valaha is.

Benjamin Lavernhe
Suzanne Clément
Suzanne Clément
Kevin Azais

Az Eszeveszett esküvő egy jól kitalált történet, érdekes karakterekkel és tűpontos érzékkel kiválasztott színészekkel. Egyszerre vicces és emberi, gyönyörű atmoszférával. 90/100 több»

A színészek között most nincs olyan nagy felfedezés, mint Omar Sy volt az Életrevalókban, de mindenki karaktereset alakít, különösen Gilles Lellouche a fafejű énekesként és Adéle, aki Max mocskos szájú segédjeként egyfolytában veszekszik vele. Hogy összejönnek-e mégis a végén? Nem fogják kitalálni. 75/100 több»

A moziból garantáltan mosolyogva jön majd ki a publikum, miközben végig egy dolog fog a fejükben járni: La vie est belle.

9,5/10 több»