Legbelső félelem

Primal Fear

2016.09.28 Ghotik

Ez a film ma is megállja a helyét. Kategóriájában mindenképpen átlag feletti. Végig izgalmas a cselekménye. Fordulatos, érdekes film megfogó cselekménnyel.

2017.02.05 Elkoo

Nagyon jó volt ez a film élvezhető és lebilincselő történetet tár elénk a rendező Gregory Hoblit. Edward Norton alakítására nem találok más jelzőt mint a zseniális. Az elejétől a végig lekötötte a figyelmemet.Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2015.05.03 Vitya

Norton talán legelső komolyabb filmje, ezutáni filmjei kicsit jobbak, de minden filmben remekül alakít. Richard Gere karaktere nem olyan erős, talán ezért sem tartozik a Norton-filmek közül a kedvenceim közé.

2016.04.26 Leoni

Ez egy nagyon jó thriller, itt figyeltem fel a fiatal Edward Nortonra, hogy milyen tehetséges színész.

2019.02.13 vyctoria79

Aki még nem látta és Edward Norton-t kedveli, az semmiképpen ne hagyja ki. Briliáns alakítást nyújt, noha ebben a filmben még igen fiatal. Úgy tűnik, hogy neki már ekkor sem esett nehezére a teljesen ellentétes személyiségek egyidejű megformálása, cs... Több

2015.02.15 Mano35

Edward Norton első filmje nagyon jól sikerült, az egyik kedvenc színészem. Érdekfeszítő, izgalmas, igazi jó film.

2018.08.26 urbanistaa

A filmet egyértelműen Edward Norton szereplése dobja fel, nagyszerűen alakítja a skizofrén elmebajos szerepét, miközben egy kegyetlen gyilkos. Az utolsó jelenet döbbenet.

2015.05.29 Toncsi

Gregory Hoblit laza könnyedséggel kalauzol minket egy olyan filmes világba, ahol már mi sem tudjuk, hogy mi az igazság. A film hibátlan logikával épül, és már az elejétől folyamatosan fenntartja azt a feszültséget, ami miatt végig élvezhető ez az alk... Több

2016.09.22 Zzssuuzzssii

Tanulságos, profi dráma-thriller aminek van mondanivalója. A cselekménye magával ragadó és végig izgalmas, feszült a film. Hozza azt amit a kategóriától elvártam.

2015.08.29 avocados

Szépen követte a könyvet, de az nagyon negatív volt, hogy a szerelmi szálakat teljesen kizárták a filmből, egyet raktak bele, azt sem úgy ahogy a könyvben. Nem tükrözi azt a film, hogy ez az ember mennyire volt pszichopata. A történet váza benne volt... Több

2016.02.04 Csiricsáré

Szinte tökéletes thriller. Edward Norton fantasztikusat nyújt benne. Kimagaslóan a legjobb. Maga a történet is helytálló, bár az amerikai jogrendszert nem lehet mindig megérteni.

2017.07.10 ruman666

Valamiért lehúzták ezt a filmet a kritikusok, nem igazán értem, mert szerintem ez egy nagyon jó film. Izgalmas, tele van váratlan fordulatokkal, nem lehet kiszámítani, hogy mi lesz a vége. Azon túl, hogy a történet izgalmas a színészek teljesítményében sem látok semmi kivetnivalót. Egyszerűen nem lehet rajta unatkozni.

2015.03.23 iaquino

Ez valami elképesztően vacak film lenne. Pláne, hogy Billy Wilder a gyanú árnyékában ugyanezt a sztorit már ellőtte, csak jobban. Viszont a film a hajánál fogva kapja ki magát a vízből Edward Norton elképesztő alakításával. Hihetetlen, hogy még kvázi zöldfülűként mire volt itt képes.

2015.03.31 trueblood

Richard Gere-hez a selyemfiús, nyugodt családapás, halkszavú vállalkozós szerepek illenek, de itt kivételesen jól állt neki az ügyvéd szerepe, sőt a film háromnegyedéig azt hittem, hogy sáros valamiben :-D. Edward Nortonnak is jól állt *Spoiler* a ,... Több