Foglalkozása: szülő

Foglalkozása: szülő

Les 2 Alfred

Alexandre élete úgy tűnik, hogy romokban hever. Hirtelen munkanélkülivé válik, bankszámláját pedig befagyasztották. Felesége két hónapra egy titkos tengeralattjáró-misszión vesz részt, és amíg ő távol van, a férfinak kell vigyáznia a gyerekekre, ráadásul új állást kell találnia.

Egy… Több

Forgatókönyvíró: Bruno Podalydès, Denis Podalydès
Ország: Franciaország
Premier (HU): 2022.03.31. | Telekom TVGO (2022.06.30.)
Forgalmazó: ADS Service

Frisch Yann

2022.04.01 nándi99

Na, jó...ez egyszerűen nem az a fajta humor, amit én igazából preferálok. Persze vannak a filmnek jó pillanatai, összességében szerintem nagyon felejthető az egész.

2022.03.31 Zsombi

Na, ez az a film, amit az ember egyszer megnéz, és ennyi. Kellemesen szórakoztam, de nem igazán hagyott mély nyomot bennem.

A film összbevétele 3 158 212 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 1 505 504 forintot termelt. A hazai mozik összesen 1 026 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A koronavírus-járvány miatt kialakult helyzet ellenére a stáb továbbra is dolgozott az előkészületeken, a karantén időszaka alatt online tartották a kapcsolatot.Szerző: csd

A film rendezője, Bruno Podalydès több Daft Punk számot is felhasznált, amelyért rendkívüli háláját fejezte ki a formációnak.Szerző: csd

A film hivatalosan is a 2020-as cannes-i filmfesztivál versenyprogramjában szerepelt.Szerző: csd

A film alapötletét valós esemény ihlette, amely során egy férfi csakugyan kénytelen volt eltitkolni az apaságát, hogy munkát vállalhasson. Szerző: csd