Játssz egy LG 32LJ500V TV-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

WaldyxMan   2018. 06. 16.

Nem rajongok a francia vígjátékokért, de ez most még nekem is tetszett. Jól összerakták, jóféle a humora és van az egésznek egy lendülete, ami miatt gyakorlatilag elrepül vele az idő. Ha ki akarsz kapcsolódni, ez a film abszolút alkalmas rá.

michal   2018. 06. 15.

A sztori egész jó volt, és meg is tudott nevettetni, de az átlagosnál nem mondanám jobbnak. Láttunk már ilyet százat, és fogunk is még. Ha lemaradsz róla, nem történik semmi, de ha mégis megnézed, nem fogod megbánni a mozijegy árát.

Phalanx   2018. 06. 12.

Az egyik szemem sír a másik nevet. Jó kis vígjáték, annyi bizonyos, de nekem egy kissé keserédes volt, persze a film erre nem különösebben erősít rá. De ettől független valahogy volt ebben a történetben nekem valami, ami adott hozzá némi tartalmi mélységet is.

bob.007   2018. 06. 09.

Sima egyszer nézhető alkotás, az ember nem fog rajta sokat rágódni, de nagyon jól lehet rajta ellenben szórakozni. Amolyan ízig-vérig francia vígjáték, amire Pierre Richard személye még rá is tesz egy lapáttal. :) El is fogott egy kis nosztalgikus érzés tőle.

Laurence Arné
Pierre Richard

Valódi vígjáték, amely minden korosztály számára ajánlott. több»