73% 192 szavazat
Vélemények

Linda

Linda

 Több
Filmadatlap
11
Vélemények (11)
10
Szereplők (10)
10
Képek (10)
1
Videók (1)
4
Érdekességek (4)
Díjak
Filmkritika
10
Cikkek (10)
Fórum

Vélemények (11)

Írj véleményt
 
2025.09.26 Piczil Zsolt

legújabb vélemény

Édes emlék, csalóka nosztalgia

Az egészből a legcsúcsabb a szaxofonzene és Linda edzése a (város fölött) behavazott háztetőn. Annak idején mindenki nézte, mert nem volt más. Ma már kell egy komoly visszavágyódás, hogy a néző élvezze. Kb. a második évadig elviselhető, de legkésőbb ... Több

0
 
Te csak állj félre, Emődikém!

Előre leszögezném itt, ország-világ előtt, hogy a negyedik évadot én már nem szeretném külön értékelni. Sajnos annak már sok értelmét nem láttam, elfáradt és színtelen volt. Na de nézzük az első három évadot! Maga az ötlet Gát György fejéből pattant ... Teljes kritika

2
 
2019.02.16 indingo

Nem tartozik a legemlékezetesebb hazai sorozatok közé. Görbe Nóra sikításától pedig ki lehetett szaladni a szobából.

0
 
2020.11.20 Robinson76

A karate magyar angyala

Ez a sorozat pontos lenyomata a 80-as éveknek. Minden benne van, amit érdemes tudni erről az időszakról. A hangulata, a helyszínek, a karakterek és a történetek is rendben vannak. Nincs túlgondolva és túlbonyolítva, egyszerű és letisztult. Nem melles... Több

1
 
2025.08.04 Leslie77

80-as évek Magyarországának egyik legkarakteresebb, úttörő tévéprodukciója, amely friss női főhőst, pörgős, sokszor humoros, helyenként akciódús, ugyanakkor nagyon magyar hangulatot vitt a képernyőkre. Cselekménye egy ambiciózus, makacs és talpraeset... Több

0
 
2024.02.18 Schumy1

Gyerekkorom egyik kedvenc sorozata volt, amit nem is tudom, miért, de nem nagyon nézhettem, csak ritkán. Talán a karate miatt, nem tudom, sosem kérdeztem. Mai szemmel is egy jó sorozatnak tartom, s a szocialista éra az, ami igazán üt.

1
 
2022.08.23 JRD

Beszéljünk az 1., a 2. és a 3. évadról. Görbe Nóra az eszes, de elnyomott rendőrlány kalandjai elevenednek ebben a sorozatban, ahol ő maga nem fegyverrel, hanem kézzel és lábbal páholja el a bűnözőket. Kollégái, és főleg főnöke legnagyobb bánatára a ... Több

0
 
2020.05.30 zoltan1985

Zseniális!

Fantasztikus stáb, remek forgatókönyv, vicces mégis komoly történetek. Gyerekkorom óta nagyon szeretem a sorozatot. Minden tiszteletem Görbe Nóráé amiért ennyi éven át játszotta ezt a szerepet, teljes odaadással. Szerethető karakterek (Ronyecz Mari, ... Több

1
 
2021.11.13 Péter Fazekas

Pozitív

Utolsó évadot leszámítva nagyon jó volt, még most is szeretem!

0
 
2015.03.31 Henczi

Ez az a film, amit utáltam. Unalmas és semmi történés nincs benne. A karates kiáltásoktól pedig szó szerint a falra másztam. Pedig annak idején szinte mindenki ezt a sorozatot nézte. A színészek karaktere sem tetszett. Az egyik legrosszabb magyar sorozat volt.

0
 
2023.12.24 hajnalGFox888

A Linda nagyon jó sorozat, a mai napig szoktam nézni! Izgalmas, nagyon ügyesen karatézik, imádom!

0