Pizzarománc

Little Italy

2020.09.05 Bazzzsi

Helyes romantikus film. A két főszereplő szerintem összeillett, pezsgett köztük a levegő.

2019.04.27 stomachh

Hangulatos. Súlytalan alkotás, holnap már nem is lehet rá emlékezni. De egy hétköznap délutáni matinénak jó.

2019.05.01 alkonyfeny

Randifilm

Oké! 2018-ban ez volt az ideális randis mozifilm, amivel a phérphi megszerezhette azt a a maximális két dolgot, amiért egy ilyen filmre beül az ember. Egy: Jó pont, hogy nem zombis. Kettő: Olyan gyenge és kínos hogy beszélgetési alap lesz az est további részén. Mivel most 2019-et írunk, így te most egy olyan filmet keresel, ami igazából nem érdekel, de valamit csak úgy bedobnál a barátnődnek / feleségednek, mert jófej vagy és kedveskedni akarsz, akkor ez az. Közben kimehetsz bármit csinálni, mert semmiről nem maradsz le. Minden karakter annyira egy dimenziós, mint ahogy az első percben látszik. Ne keressünk mély és valóban elgondolkodtató részeket, mert nincs valódi mondanivaló, vagyis ami van azt egy erősebb 6-os karikás animációs film is übereli.

2019.11.20 TomÁcs

Az volt a fő bajom a filmmel, hogy tudtam mi lesz a vége. És hogy miként jutnak el oda, az már édes mindegy volt.

2018.11.04 cvölf

Tetszett, hogy nem annyira egy konvencionális romantikus film, hanemhogy egyszerűen mindenkinek tud, így teljesen ideális arra, hogy összebújjatok a párotokkal.

2019.11.02 Zoltán

Nagyon jó hangulata van a filmnek, szóval ha másért nem is, ezért érdemes megnézni. Máskülönben a történet szerintem eléggé klisés, de nem is igazán vártam mást ettől a filmtől.

2018.09.29 rapid21

Nagyon kedves kis romantikus történet az unokák és nagyszülők szerelméről. Felüdülés volt számomra a film .