NA

rapid21   2018. 09. 29.

Nagyon kedves kis romantikus történet az unokák és nagyszülők szerelméről. Felüdülés volt számomra a film .

cvölf   2018. 11. 04.

Tetszett, hogy nem annyira egy konvencionális romantikus film, hanemhogy egyszerűen mindenkinek tud, így teljesen ideális arra, hogy összebújjatok a párotokkal.

stargame   2018. 11. 02.

Nagyon jó hangulata van a filmnek, szóval ha másért nem is, ezért érdemes megnézni. Máskülönben a történet szerintem eléggé klisés, de nem is igazán vártam mást ettől a filmtől.

Danny Aiello
Hayden Christensen

A film bemutatását vegyes fogadtatás övezte. Míg a RottenTomatoes-on a kritikusi átlag mindössze 9 százalékon, addig a nézők 73 pontra értékelték a lehetséges 100-ból ugyanezen a portálon (2018. október).

A film egyik forgatási napján Julia Robert egy 'A slice of heaven' (Egy szelet Mennyország) feliratú piros pólóban jelent meg. Roberts nénikéje, Julia Roberts ugyanilyen pólót viselt az 1988-as Pizzavarázs című filmben, melyet szintén Donald Petrie rendezett. Ezt követően a közösségi oldalakon megindultak a találgatások, hogy a Pizzarománc vajon a szóban forgó film folytatása-e.

Emma Roberts a podcastjában jelentette be, hogy ő alakítja a Pizzarománc női főszerepét.