A szerelem röviden

Josh Lawson
Noni Hazlehurst
Dena Kaplan
Zahra Newman

Teddy (Rafe Spall) az esküvője után arra ébred, hogy minden perccel egy újabb évet ugrik előre az életében. A férfinek minden egyes pillanatot ki kell használnia, hogy ne veszítse el élete szerelmét, és megtanulja szeretni azt az életet, mely épp kicsúszni készül a kezei közül.

A film rendezői… Több

Rendező: Josh Lawson
Forgatókönyvíró: Josh Lawson
Ország: Ausztrália
Premier (HU): 2020.07.15. | Telekom TVGO (2021.11.25.) | HBO Max (2022.06.03.)
Forgalmazó: ADS Service

KULCSSZAVAK

2022.02.01 diumiu

A filmtől nem vártam sokat, így nem csalódtam. Kikapcsolódásnak, azt gondolom, tökéletes volt. A mondanivalója a történetnek szerintem nagyon fontos, talán ezt emelném ki leginkább ebből az alkotásból.

2022.01.08 indingo

A történet nem igazán jött be, pedig szerettem volna szeretni. De arra nagyon jól rávilágított, hogy rohadt kevés időnk van, és ne várjunk, cselekedjünk.

2021.11.27 Lóri Ádámcsik

Gyenge

A történetet már sokkal jobban megvalósították korábban a Távkapcs c. filmben. Ez sajnos a nyomába sem ér. A szereplők sem voltak a legjobbak szerintem.

2021.08.01 dandelion1983

Azt kaptam, amit vártam. Egy könnyed, romantikus film elcsépelt, de mindig aktuális mondanivalóval. Nevettem, sírtam, elgondolkodtam. Nekem tetszett.

2021.12.22 petraszab

A szerelem röviden és unalmasan. Vártam, hogy beindul a történet, de egy langyos kis story az egész.

A film összbevétele 2 152 331 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 6 107 171 forintot termelt. A hazai mozik összesen 3 779 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Amikor Teddy említést tesz arról, hogy Leanne egyáltalán nem öregedett, mindez utalás Oscar Wilde Dorian Gray arcképe című művére.Szerző: csd

A casting során Ronnie Chieng azonnal megkapta a szerepet.Szerző: csd

Értékelés: 7.5/10
(2021. 07. 29.)
Néha mi is rádöbbenhetünk, hogy akkor, az adott pillanatban nem is vettük észre, milyen fontos percek résztvevői vagyunk az életünkben – ezt az üzenetet sikerül átadnia kimondottan szellemes dialógusokkal és sok szeretettel Josh Lawson (az új Mortal Kombat-film Kanója…) bájos filmjének. Több