Hosszú hétvége

Long Weekend

2022.04.01 HE7EDIK

Egy vérgyenge love story megtoldva valami időutazós baromsággal. A hulló csillagok miatt adok rá egy kettest.

2021.11.29 dandelion1983

Kissé fura film, de egyszer azért nézhető, de elég felejthető alkotás. Egyedül az zavart, hogy a szerelmesek havernak hívták egymást...

2021.11.29 Emmersson

Uuuuuuncsiiiiii!!!

Ne várjatok semmit a filmtől... dögunalom az egész. Tulajdonképpen nulla a sztori, de azt is láttuk már többször, sokkal jobban megcsinálva. (... és ez a haverozás, pajtizás qrva idegesítő volt!)

2022.03.06 Alexa

Unalmas es semmi ertelme

Nem tudom, miért kategorizálták ezt a filmet vígjateknak, amikor semmi köze hozzá. De meg romantikusnak se tudnám nevezni, bár van benne szerelmi szál. Ami éppoly illékony, mint az egész filmélmény...az első 20 perc utan ugy gondoltam talan lesz ebből valami, de sajnos olyan bugyuta a cselekmény meg az egesz korites, hogy szanalmas. Ha egy jo filmet néznél, ne erre pazarold az időd, sajnos semmi élménnyel nem szolgál. Unalmas, sallangos, erőltetett, kár volt elkészíteni.

2021.05.12 vdfvldmflvmdf

Nincs nagy baj ezzel a filmmel, egyszer simán nézhető, de túlságosan sokat azért nem érdemes várni tőle. A sztori érdekesen indul, az alakítások is rendben vannak, csak néha eléggé leül az egész. Közepesnek mondanám.