A harminchármak

The 33

2019.04.09 indingo

Egy bányaomlás, a küzdelem a bányászok megmentéséért, a családok bizonytalansága és a leges-legnehezebb, a bent rekedt emberek bizakodása, ami ki tudja, meddig tart ki. Érdemes megnézni és átérezni, ki miben próbál hinni és tartani a lelket, és megmutatja, hogy soha nem szabad feladni.

2016.01.23 hsanya182

Átlagos film, semmi exrta hatást nem nyújtott, végül is milyen lenne egy bent ragadt bányászokról szóló film?! Nekem nem jött át a hatás sem, persze megható hogy kiszabadulnak stb inkább unalamas kategória, maga a film azért jó rendezés, egyszer nézhető! :)

2016.11.25 Borga

Egy katasztrófafilm és egy szívbemarkoló dráma elegye az, amit A harminchármak a nézője elé tár. A történet meglehetősen meghökkentő, viszont sajnos maga a film nem jobb egy erős átlagosnál.

2016.04.15 irongozu

Nos a játékidő nagy részében azt láthatjuk, ahogy a szereplők kínosan közhelyes és semmitmondó mondatokat váltanak reményről, küzdelemről, és túlélésről, a nézők számára lebutított szinten követik végig a különböző mérnöki kihívásokat. Kicsit többet érdemelt volna.

2015.11.15 Regi82

Inspiráló film.Látványosan bemutatja a film ahogy a katonák az életükért küzdenek,nem hátrálnak meg.Hatalmas történet a kitartásról,küzdelemről és mindezt szép technikával mutatja be a film.

2016.02.03 alma

Szerintem teljesen rendben van a film, ráadásul a film alapjául szolgáló könyvet is olvastam (Héctor Tobar: A sötét mélyben) így kerek az egész. Még frissen élnek bennem az öt évvel ezelőtti híradók, így különleges élmény volt a részleteket és az egész sztori lélektanát megismerni.