A szerelem illata

Love Hard

2021.12.20 belavagyok

Ilyen nincs, csak a mesékben és a Netflixen. Az idei gagyi karácsonyifilm-felhozatalban magasan vezet. Annak ellenére, hogy nem túl valóságszerű a története, mégis kedvelhető.

2021.11.05 herkedavid

Ez a film a modern ismerkedést, párkeresést mutatja be, leginkább annak a hátrányát, hogy nem minden az, aminek látszik. A történet az elején nagyon lassú, megtudunk mindent kb., és csak várunk, várunk, mikor indul be az egész. Aztán jön a szokásos d... Több

2021.11.05 KCintia

Egyszeri nézésre abszolút megfelel.

A film igazából kellemes, szórakoztató és aranyos volt. Nem tudnám úgy leírni, mint egy tipikus romantikus filmet, de úgysem, mint egy kiemelkedő darabot. A film mondanivalója és a vége helyén való volt. Egyszeri kikapcsolódásra megéri, de ez nem az a film, amit újra és újra elővennék.

2021.11.23 Csillagpor

Nina Dobrev miatt kezdtem csak bele, és igazi meglepetés volt. Kellemes kis romantikus film. Szerintem ezt még simán újra is nézném akármikor. Jókat nevettem az ügyetlenkedésükön.

2021.11.08 dovetusfurdo

Netflix szintet lép

Ez a film nekem megmutatta, hogy a híres streamingszolgáltató már igenis tud minőségi filmet gyártani. Rég láttam ilyen jó vígjátékot, tudott vicces lenni, és nem Adam Sandler-es poénokkal.

2022.07.16 Murphyyy

Sokkal jobb volt, mint amire számítottam. Igazából kellemesen, jól szórakoztam. Ha ezt így lehet mondani. :D

2021.12.22 H.a.n.n.a

Nem lesz egy korszakalkotó karácsonyi film, de a története szerethető. A vége kicsit sejthető volt, de a remek poénok kárpótoltak.

2021.12.06 Jesna

Zsé kategória. Rettenetesen bárgyú történet, teli klisével, vacak színészi játékkal, gyenge, kiszámítható végkifejlettel, plagizáló lávekcsüeli-motívummal. Rémes, na.

2021.11.10 szabmarc

Rövid leszek és tömör: tipikus karácsonyi lavsztori. Ne számíts kiemelkedő színészi játékra vagy óriási csattanóra, sőt nyilván a film egyharmadánál tudod, mi lesz a végjáték. Egyszer nézhető, ha már minden a kategóriájában kiemelendő darabot láttál.

2021.12.13 Renáta392415

Végre nem egy sablon romantikus vígjáték

Nekem nagyon tetszett a film, végig fenntartotta az érdeklődést. Tele jó poénokkal, szerethető karakterekkel. Kedvenc karácsonyi filmem lett.