Szerelmek, esküvők és egyéb katasztrófák

Szerelmek, esküvők és egyéb katasztrófák

Love, Weddings & Other Disasters

Jessie magánélete teljesen romokban hever, nemrég szakított barátjával, amit még mindig nem sikerült kihevernie. A karrierje azonban egy újabb kihívás elé állítja: mindössze néhány napja van megszerveznie egy álomesküvőt.

A lány persze semmit sem hagy a véletlenre, a vendéglátást a város… Több

Rendező: Dennis Dugan
Forgatókönyvíró: Eileen Conn, Dennis Dugan, Larry Miller
Premier (HU): 2021.07.15. | HBO Max (2022.02.26.)
Forgalmazó: Big Bang Media

Andrew Bachelor

2021.10.30 Lonka

Elképesztően unalmas és lehangoló film. Nulla érzelem van benne, és a története katasztrófa.

2021.04.29 OJ

Kérem vissza ezt a kilencven percet az életemből, de komolyan. Mi akart ez lenni? Ironstól sem láttam még ennyire félresikerült filmet, pedig a filmtartalom még abszolút ígéretesnek tűnt. Kerüljétek el messziről, nem vicc!

2021.05.06 gabi

Akkor kimondom én: ez az év legrosszabb filmje, és egy percig nem kételkedek ennek az igazságában. Jeremy Irons és Diane Keaton ellenére mondom ezt, és ha ők is visszanézik egy a 'produkciót', hát nem hiszem, hogy büszkék lennének rá. Kész időpazarlás.

A film összbevétele 649 033 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 30 998 866 forintot termelt. A hazai mozik összesen 20 388 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Dennis Dugan hét év kihagyás után állt újra kamerák elé.Szerző: hp

A film forgatása 2019 szeptemberében kezdődött meg Bostonban. Szerző: hp

(2021. 07. 15.)
A Szerelmek, esküvők és egyéb katasztrófák több szerelmi szál alakulását mutatja be remek színészekkel – Jeremy Irons és Diane Keaton karaktere között például kifejezetten jól működik a kémia – és olykor egész vicces helyzetkomikumokkal (olykor pedig nem annyira viccesekkel). Több