Lovecraft Country

Lovecraft Country

2020.08.18 DReyy10

Na, én ezt a sorozatot már nagyon vártam, már pusztán az előzetes alapján is irtó jól nézett ki, és nem is csalódtam, elkéesztően jól össze van rakva a sztori, a hangulata meg eszelősen jó. Nem is kell több szerintem manapság. Bár bizonyos pontokon erősebb idegzetek kellenek a nézéséhez, azért csak bevállalható.

2020.08.16 Laclac

Na, jó...nekem ez egyszerűen zseniális, nagyon magába szippantott, és ez tipikusan az a sorozat, hogy "Na, csak még egy rész..."...és állandóan ez megy. Szóval vigyázni kell vele, mert nagyon nézeti magát, aki pedig szereti Lovecraft műveit, az határozottan szeretni fogja ezt a sorozatot is!

2020.08.03 kocka

Jó kis sztorinak mutatkozik, kíváncsian várom a folytatást. Szeretem a görbe tükröt mutató filmeket és sorozatokat, és ez határozottan odavág az amerikai társadalomnak.

2020.08.13 zosler

Az eddig látottak alapján nagyszerű horror-sorozatnak nézünk elébe, döbbenetes a gondolatisága. A Lovecraft Country egy valóságon túli lényekkel teli valóságot hoz létre, melyben mégis minden életszerűnek tűnik. A szörnyek "emberi szörnyek", az egész... Több