erare   2015. 06. 05.

Péntek esti film a hét levezetésére. Valóban nem egy Háború és béke, de azért alkalomadtán jó dolog eltöprengeni azon, hogy nem egy Matthew Smith-emléket kergetünk-e még most is?! Vagy csak úgy elővenni azt a bizonyos dobozt... Jobb a valóságban létezni, mint a múlton merengeni. Nekem ezt üzeni ez a mozi. Toni Collette pedig tök jó! :-)

Curacao86   2015. 06. 04.

ez nem éppen vígjáték, de dráma sem igazán, mert a mélység hiányzik belőle. Kissé lapos és unalmas. Út keresés, önmaga megtalálása lenne a célja attól függetlenül, hogy munkahelyi feladata az "ex" felkutatása a főhősnőnek. Semmi érdekfeszítő vagy izgalmas nincs benne, a befejezés sem meglepő.

Toni Collette

A film összbevétele 48 995 dollár volt (imdb.com).

"Mázlisták " címmel fut Magyarországon a film.

(Menyét Ibolya)

Paul Newman emlékének dedikálták a filmet.

(Menyét Ibolya)