Luis és a zűrlények

Luis and His Friends from Outer Space

2021.02.28 Japan

Méltatlanul alulbecsült animáció egyedi ötletekkel.

2018.08.10 skyman

nekem ez a mese kicsit túl szentimentális volt, valahogy erőltetettnek éreztem, de azt nem mondom, hogy rossz lett volna, csak lapos. Persze a fiatalabb korosztálynak szerintem be fog jönni, és családi programnak is megfelelő, de randira inkább valami mást ajánlanék. :)

2018.08.15 redcolibry

Hát mit is mondjak erre a filmre, aranyos volt, de nem különlegesen jó.

2018.08.16 Fiximan

Hm...nagyon aranyos és kedves mese, amit szerintem egyébként bármikor meg lehetne nézni, csak épp nincs benne annyi potenciál, hogy újra akarnám nézni. Minden esetre érdemes megpróbálkozni vele, garantált szórakozást nyújt. ;)

2018.08.09 Denisqoo

Hát Pixar rajongóként azt kell mondanom, hogy ez fényévekre van attól a színvonaltól. Sajnálom, de nem tudom tiszta szívvel ajánlani. Esetleg less rá a trailerre, ha az meghozza a kedved, akkor talán a film sem okoz majd csalódást, de bennem nem hagyott mély nyomot.

2018.08.28 BG Marianna

Sajnos nagyon gyenge mesefilm, pedig igen vártuk. Csalódás volt. 5,5 éves kisfiam fél óra után megkérdezte, hogy fog-e benne történni valami. Lapos a történet, még igazán olyan jelenetet sem tudnék mondani, ami aranyos volt, vagy amin jót nevettünk. ... Több