M3GAN

Megan

2023.02.18 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Gerard Johnstone, aki Jézusnak pocsék, rendezőnek förtelmes.

Érdekes dolog történt ma velem. Egyik ismerősöm azt mondta egy beszélgetésünkben, hogy ha még nem utaztam a Route 66-on, még semmit sem láttam. Hú bakker, ez kemény, gondoltam. Igaz, a teljes utat nem tettem meg, de hát könyörgöm, az 4000 kilométer. ... Teljes kritika

2023.01.18 Artemisia

a nap véleménye

Annabelle kishúga

A James Wan fejéből kipattant, démoni megszállás helyett ezúttal mesterséges intelligencia által vezérelt gyilkos baba a Blumhouse stúdió égisze alatt készült. A stúdió az utóbbi évek szerzői horror termésének jelentős részéért felelős. Filmjei közöt... Teljes kritika

2023.01.13 polgy

M3GAN megannyi

Hát, így tényleg a digitális színészeké lesz a jövő. A film számomra egyetlen élvezhető karaktere a címbeli szereplő, de sajnos nem kapott annyi játékidőt, hogy megmentse a filmet. A sztori uncsi, kiszámítható, a vége a tipikus „lehet ennek még akár második része is” (istenem, ne tegyétek!), a színészi alkotás vetekszik a Barátok közt első évadával. Tényleg csak a robot miatt néztem végig (az összes poént is neki köszönhető a filmben) nem hiszem, hogy valaha fogok még egyszer idő pazarolni erre a filmre.

2023.01.15 Piczil Zsolt

Kérnék egy öreg meg egy fiatal papot a műszaki osztályra

Nekem bejött ez a film, és utoljára így csak az Ördögűzőn borzongtam. Az, hogy ezúttal egy szilikon-fém kislányba bújt a digitális ördög, semmit nem von le a félelmemből. És milyen érdekes párhuzam, az ártatlan kislány kezdet, és utána ahogy átmegy zombiba, mindkét filmben! A horror műfaj mindig is a zsigeri ösztönök előhívásáról szólt. Aha, elismerem, manipulálható vagyok, és megfelelő húrokat pengetnek az alkotók. És ez tetszik.

2023.01.15 Lóri Ádámcsik

Közepes

Nem mondanám egy maradandó és kiemelkedő alkotásnak. Egy Black Mirror rész is lehetne akár, de egy esti mozinak jó volt szerintem.

2023.01.17 Zsuzsanna395645

Baba para

Nekem tetszett, sőt sokkal kevesebbet vártam.Szeretem a megfelelően adagolt feszültséget egy filmben. Egy kifejezetten jól megtervezett babamodellt kreáltak, nagyon jól sikerült eltalálni, mikor milyen hatást látunk az arcán, illetve inkább a szemén. Ritka a jó paráztató, kicsit borzongatós, nem gagyi film. Egyszer ajánlott megnézni. Akkor is, ha tudjuk a végét, az oda vezető út a lényeg.Jobban szórakoztam rajta és jobban kikapcsolt, mint az Avatar 2 a moziban, és ez baj, az Avatar számára persze, mert ott volt nem egy 20 perc, amikor kifejezetten untam magam. Itt ilyen nem volt.

2023.01.17 RigbyTheMad

Tökéletes!

Nagyon jóra sikerült, több ilyen kellene. Nagyon ritkán jönnek ki ilyen fajta filmek, amiket nem kell tekerni, és végig lekötnek. A főszereplők is szimpatikusak voltak. Nem volt benne semmi aljasság, nem volt trikós, fetrengő, sikonyáló nő.

2023.08.03 Török389133

Volt benne pár érdekes dolog, de a nagy része unalmas volt, és semmi horror nem volt benne.

2023.04.10 stomachh

Horror kedvelőinek nem fog tetszeni, igazából nem egy igényes alkotás. Összességében számomra igencsak szórakoztató, de felejthető mozi volt. Egyszer érdemes megnézni Chucky és Annabell mostohatesóját.

2023.01.14 BÉLA

Jó volt

Na, azért nem volt ez olyan rossz, mint ahogy alant az önjelölt esztéták mondják.

2023.01.13 rkallai318

Egy kellemes popcornmozi, se több, se kevesebb. Az eleje nekem egy kicsit unalmas volt, a vége meg talán túl összecsapott.

2023.06.26 Mr Franklyn Nézhetetlen

Ezen még a párom is nevetett (valójában röhögött)

Egy igazi SZTÁR film. (T és ékezet nélkül.)

2024.02.18 csontmániákus

Altatódalt éneklő robotlányocska

Sokan mondták, hogy ez egy erős, terminátoros film lesz, ahogy trailer is utalt rá. Csak ott volt a probléma, hogy a trailerben le is játszódott az összes marcangolás, a film többi részében meg unalom volt. A történet számomra klisés volt, de hozzá kell tennem, hogy ha az egész filmet összességében nézem, akkor a történet volt az egyetlen pozitívuma. A színészek nem voltak jók, habár a babát alakító színész azért odatette magát. A horrorjelenetek egyáltalán nem voltak elég ijesztőek, mint ahogy elvárnánk. Nagyon zavart, hogy ugye ez sci-fi és horror is egyaránt, de egyik műfajnak se felel meg rendesen. Mert ha sci-fi szempontból nézem, akkor a technikai magyarázatok egyáltalán nem voltak kielégítőek, nem volt túl tudományos. A horror részek meg nem voltak túl véresek, se rémesek, mikor a baba próbált kedves lenni, az egyáltalán nem jött le creepynek. Volt egy jelenet, amikor altatódalt énekelt, Siatól a Titaniumot, jajjjjj, az nagyon cringe volt. De legalább a képi minőségre odafigyeltek, azzal nem voltak problémák. Összességében egyszer mindenkinek ajánlom megnézni, lehet, hogy valakinek ijesztőbb lesz ez a robotos kaszabolás, de én nem ezek közé az emberek közé tartozom. Magából a karakterből többet is ki lehetett volna hozni. Egy biztos, nem érdemelte meg azt a hype-ot, amit kerítettek neki.

Nézhető családi sci-fi

Megvan az, amikor a Dollhouse című sorozatban rájön a csaj, hogy klón? Nagyjából ezt érezzük az egész film alatt. Nem, még véletlenül sem azért, mert rosszak voltak a színészek, hanem mert nem volt egyértelmű, mi történik. Kaptunk egy mesterséges babát, aki képes önmagától tanulni, de mellette van egy robot, amit a feltalálója jobban szeret, mint újdonsült alkotását, kicsit érthetetlen. De sebaj, a végére minden gonosz kimúlik. (Ahogy a srác is a trailerben, meg a kutya is, ami amúgy egyáltalán nem ártott senkinek sem.) Egyszernézős.