Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Vélemények: Maattrraan (2012)

e-batta   2017. 02. 21.

Rontja a sztorit a fölösleges túlbonyolítás

Sziámi ikrekről mindig nehéz filmet készíteni, főleg akkor, ha mindkettőt ugyanaz a színész alakítja. A film első fele tele van olyan elképesztő trükkfelvételekkel, hogy hiába figyeltem erősen, egyszerűen nem jöttem rá, hogyan csinálták, hogy Suriya duplán van jelen, ráadásul összenőve saját magával. Suriya amúgy is a kísérletező kedvéről híres, gyerekkori alteregójára applikálták fiatalított arcát az Aadhavanban (mondjuk ott még tisztán látszott a trükkfelvétel), saját apját alakította a Vaaranam Aayiramban, és megszámlálhatatlan maszkot öltött fel az Ayanban. Ebből a szempontból ügyes húzás volt a film, és nem okozott csalódást. A sztori viszont már erős ellenérzéseket okozott nálam, nem a... több»

MrBlond   2016. 01. 03.

Nos...No comment. Nem vagyok oda az indiai filmekért. Ebben az egyben legalább a technikát meg lehet dícsérni.

Xenomorf   2015. 12. 24.

Hülye alaptörténet. Azon kívül minden klappolt. Olyan mint egy indiai film, indiai hangulattal.