Maattrraan

Xenomorf   2019. 12. 24.

Hülye alaptörténet. Azon kívül minden klappolt. Olyan mint egy indiai film, indiai hangulattal.

e-batta   2017. 02. 21.

Rontja a sztorit a fölösleges túlbonyolítás

Sziámi ikrekről mindig nehéz filmet készíteni, főleg akkor, ha mindkettőt ugyanaz a színész alakítja. A film első fele tele van olyan elképesztő trükkfelvételekkel, hogy hiába figyeltem erősen, egyszerűen nem jöttem rá, hogyan csinálták, hogy Suriya ... teljes kritika»

MrBlond   2016. 01. 03.

Nos...No comment. Nem vagyok oda az indiai filmekért. Ebben az egyben legalább a technikát meg lehet dícsérni.

A 2003-ban bemutatott Stuck On You (magyarul Túl közeli rokon, Greg Kinnear és Matt Damon főszereplésével) című bollywoodi filmvígjáték tamil feldolgozása.

(e-batta)