Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Lucy

Nagyonjóképű   2020. 03. 10.

Ez egy jó kis film, élvezhető történettel. Látványban elég erősre sikeredett, az én figyelmem végig lekötötte. Kicsit a Csúcshatásra emlékeztetett, de ezen hamar túllendültem.

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Morgan Freeman az egyik kedvenc színészem, de ebben a filmben nem ő volt előtérben, sokkal inkább Scarlett Johansson, de neki is van jobb filmje szerintem.

indingo   2017. 04. 15.

Talán jó is lehetett volna, de annyi értelmetlen lépés volt benne, hogy már-már nevetségessé vált. Tudják, hogy drogot csempésznek, lenyelették vele, de azért még jól megverjük biztos, ami tuti.

Archívum Nézhetetlen  2015. 02. 09.

Egy Csúcshatás klónra számítottam mikor megnéztem, azt kívánom bár az lett volna. Scarlettől többet várnék azért, bár ebből a sztoriból sem lehetett volna sokkal többet kihozni. Akit érdekel Scarlett Johansson varázslatos flashmeghajtóvá válása, annak valószínűleg tetszeni fog. De aki nem akar másfél órát elveszteni az életéből az inkább kerülje messziről!

Deku   2017. 10. 25.

Már szinte az első percekben magára vonta a figyelmemet és szerencsére így is maradt. Az izgalmas és kedélyt borzoló jeleneteknek hála végig maxon tartja a néző érdeklődését.

Amr Waked
Choi Min-sik
Choi Min-sik
Morgan Freeman

A filmben 62 karakter hal meg.

(Norbi)

A film elkészítése 49 millió dollárból készült el.

A film producere Besson felesége Virginie Silla volt.