Lucy

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Morgan Freeman az egyik kedvenc színészem, de ebben a filmben nem ő volt előtérben, sokkal inkább Scarlett Johansson, de neki is van jobb filmje szerintem.

indingo   2017. 04. 15.

Talán jó is lehetett volna, de annyi értelmetlen lépés volt benne, hogy már-már nevetségessé vált. Tudják, hogy drogot csempésznek, lenyelették vele, de azért még jól megverjük biztos, ami tuti.

Deku   2017. 10. 25.

Már szinte az első percekben magára vonta a figyelmemet és szerencsére így is maradt. Az izgalmas és kedélyt borzoló jeleneteknek hála végig maxon tartja a néző érdeklődését.

GedyPapa   2017. 03. 14.

Az alapsztori nem rossz, viszont a megvalósítás jobb, mint amire számítottam volna tőle. Mind Scarlett Johansson, mind Morgan Freeman nagyon jól hozzák a szerepet és érdekes végigkövetni Lucy metamorfózisát.

Szilonka   2017. 05. 31.

Egyszer meg lehet nézni, de én sokkal. de sokkal többet vártam tőle. Kicsit elmentek egy számomra már nevetséges irányba.

Amr Waked
Choi Min-sik
Choi Min-sik
Morgan Freeman

A filmben 62 karakter hal meg.

(Norbi )

A film elkészítése 49 millió dollárból készült el.

(mamiéstöti2 )

A film producere Besson felesége Virginie Silla volt.

(mamiéstöti2 )