Amr Waked
Choi Min-sik
Choi Min-sik
Morgan Freeman

Lucy véletlenül egy sötét ügyletbe keveredik, melyből csak akkor keveredhet ki élve, ha betartja a játékszabályokat. Testébe egy új drogot rejtenek, hogy ilyen módon csempéssze azt ki az országból, csakhogy történik egy kis baleset, és a drog a szervezetébe kerül. Innentől kezdve Lucy… Több

Rendező: Luc Besson
Író: Luc Besson
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Franciaország
Premier (HU): 2014.08.07.

2024.04.01 Tomipapi

A fantasy és a szuperhősös filmek közül magasan kiemelkedik. Kiváló szereposztás, remek történetvonal, jó logikai irány. Szóval, nézhető a film, amit melegen ajánlok mindenkinek!

2021.02.09 Eastern79

Zsigeri hatás

Luc Besson az utóbbi időben mintha elfáradt volna, bár néha azért még meglegyinti a zsenialitás szele. Scarlett Johanssonnak nagyon jól áll ez a szerep, sőt gyakorlatilag az összes szereplő mintha erre a filmre született volna. Bár a befejezést túlságosan leegyszerűsítettnek gondoltam az elején, a film többszöri megnézése után inkább arra asszociáltam, hogy a tiszta tudattá válás élményének metaforájaként is értelmezhető, hiszen a film legerősebb pillanatai azok a szöveges és vizuális monológok, ahol Lucy felismeréseivel szembesülünk az életről. A legjobb értelemben különös film. Köszönöm, Luc Besson!

2017.08.17 mamiéstöti2

Morgan Freeman az egyik kedvenc színészem, de ebben a filmben nem ő volt előtérben, sokkal inkább Scarlett Johansson, de neki is van jobb filmje szerintem.

2017.04.15 indingo

Talán jó is lehetett volna, de annyi értelmetlen lépés volt benne, hogy már-már nevetségessé vált. Tudják, hogy drogot csempésznek, lenyelették vele, de azért még jól megverjük biztos, ami tuti.

2024.01.25 JRD

Mi lenne, ha...

Mi lenne, ha a tudatunk teljes kapacitását, lehetőségeit kiaknáznánk? Ez egy örök kérdés, melyre a közeljövőben aligha kapunk választ. A Lucy ezen a vonalon indul el Morgan Freeman és Scarlett Johansson szereplésével. Hogy a végén Lucy eljut-e a 100%-ig? Nos, ahhoz, hogy ezt megtudd, pattogtatnod kell egy kis kukoricát, elővenned a behűtött üccsit, el kell jutnod a tévédig, leülni a foteledbe, és megnézni. Ha épp nincs jobb terved, akkor nosza, vágj bele! Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

A filmben 62 karakter hal meg.Szerző: Norbi

A film 49 millió dollárból készült el.Szerző: mamiéstöti2