Lucy

Lucy

2024.04.01 Tomipapi

A fantasy és a szuperhősös filmek közül magasan kiemelkedik. Kiváló szereposztás, remek történetvonal, jó logikai irány. Szóval, nézhető a film, amit melegen ajánlok mindenkinek!

2021.02.09 Eastern79

Zsigeri hatás

Luc Besson az utóbbi időben mintha elfáradt volna, bár néha azért még meglegyinti a zsenialitás szele. Scarlett Johanssonnak nagyon jól áll ez a szerep, sőt gyakorlatilag az összes szereplő mintha erre a filmre született volna. Bár a befejezést túlságosan leegyszerűsítettnek gondoltam az elején, a film többszöri megnézése után inkább arra asszociáltam, hogy a tiszta tudattá válás élményének metaforájaként is értelmezhető, hiszen a film legerősebb pillanatai azok a szöveges és vizuális monológok, ahol Lucy felismeréseivel szembesülünk az életről. A legjobb értelemben különös film. Köszönöm, Luc Besson!

2017.08.17 mamiéstöti2

Morgan Freeman az egyik kedvenc színészem, de ebben a filmben nem ő volt előtérben, sokkal inkább Scarlett Johansson, de neki is van jobb filmje szerintem.

2017.04.15 indingo

Talán jó is lehetett volna, de annyi értelmetlen lépés volt benne, hogy már-már nevetségessé vált. Tudják, hogy drogot csempésznek, lenyelették vele, de azért még jól megverjük biztos, ami tuti.

2024.01.25 JRD

Mi lenne, ha...

Mi lenne, ha a tudatunk teljes kapacitását, lehetőségeit kiaknáznánk? Ez egy örök kérdés, melyre a közeljövőben aligha kapunk választ. A Lucy ezen a vonalon indul el Morgan Freeman és Scarlett Johansson szereplésével. Hogy a végén Lucy eljut-e a 100%-ig? Nos, ahhoz, hogy ezt megtudd, pattogtatnod kell egy kis kukoricát, elővenned a behűtött üccsit, el kell jutnod a tévédig, leülni a foteledbe, és megnézni. Ha épp nincs jobb terved, akkor nosza, vágj bele! Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2017.10.25 Deku

Már szinte az első percekben magára vonta a figyelmemet és szerencsére így is maradt. Az izgalmas és kedélyt borzoló jeleneteknek hála végig maxon tartja a néző érdeklődését.

2017.03.14 GedyPapa

Az alapsztori nem rossz, viszont a megvalósítás jobb, mint amire számítottam volna tőle. Mind Scarlett Johansson, mind Morgan Freeman nagyon jól hozzák a szerepet és érdekes végigkövetni Lucy metamorfózisát.

2022.09.13 Dorkateo

Tudom, sokan felróják a filmnek, hogy hülyeség a történet, ilyen nincs is, fizikailag lehetetlen stb., de tekintsük ezt figyelmeztetésnek, hova jutunk, ha mindent tudni akarunk, mindent uralni és befolyásolni akarunk. S mivel véres akciófilm is egybe... Több

2015.01.23 babsy88

Sci-fihez képest abszolút nézhető film, végig izgalmas, mindenképp érdemes megnézni. Tele akciójelenetekkel, abszurd, elképzelhetetlen történettel. Morgan Freeman tapasztalata kellett a sikerhez. 5/5

2017.05.31 Szilonka

Egyszer meg lehet nézni, de én sokkal. de sokkal többet vártam tőle. Kicsit elmentek egy számomra már nevetséges irányba.

2019.03.28 harnas1207

A színészek ellenére ez a film nagyon gyenge volt. Hiába próbál bizonyos dolgokról filozófálni, számomra hiteltelen lesz. Az agyunk nagyobb méretű használata miért ad nekünk természetfeletti erőt? Nem áll össze a kép.

2020.04.10 BoBamburg

Luc Bessont nagyon szeretem az Ötödik elem miatt, de nagyon nem szeretem a többi filmje miatt. De ez a film valamiért nagyon megfogott engem már elsőre is, pedig nem tökéletes darab, de minden hibája ellenére szerethető és szórakoztató.

2015.05.06 hsanya182

Érdekes és szórakoztató film!! Aki a tudatossággal kapcsolatban a transzcendens dolgokon szeret gondolkodni annak egy szuper sci-fi. A világ más megközelítésben! Rosszabbra számítottam, de csalódtam benne, lekötött, átjött a film mondanivalója! Nem n... Több

2017.10.22 Bazzzsi

Olvastam, hogy készült a második rész. Nem tudom minek, mert amit közölni szerettek volna a készítők az megtörtént. A története több sebből vérzik és nem túl kerek.