Lucy

Lucy

2023.06.11 drg0602

Nem rossz film, de láttam már jobb alkotást is Luc Bessontól. Morgan Freeman és Scarlett Johansson színészi teljesítménye tökéletes. A film témája érdekes, olykor nagyon sci-fi. Dehát mit is várhatnánk Luc Besson rendezőtől! Mindent egybevéve szuper alkotás. Mindenképpen érdemes megnézni. Értékelés: 8/10

2016.05.07 TomÁcs

Sajnos elég bugyutára sikeredett. Vigyázni kell az okos nőkkel, mert a végén még pendriveok lesznek. Az alaptörténet tetszett volna, de a megvalósítás nem sikerült.

2016.05.13 VvV

Elég feledhető alkotás. A története több sebből vérzik.

2020.07.26 stevepisti

Jó sci-fi

Jó film, tetszett, ha nem tudtam volna, hogy Luc Besson rendezte és írta, nem biztos, hogy felismerem. A végét picit máshogy képzeltem volna el. Tetszett a drogmaffiás vonal, jól összehozták a sci-fivel.

2017.07.23 Lonka

Luc Bessontól én többet várok. Nem nagy eresztés a film, sok-sok logikai bakival. A története sok helyen nevetségesre sikerült sajnos. Kár érte.

2016.09.28 Greeta

pedig megfogadtam, hogy több Scarlett Johansson mozit nem nézek. Nekem nem hiteles, és a története is nagyon komolyra akarták venni.

2016.06.19 Timcsi

A bemutatója alapján jobbra számítottam. Sajnos eléggé bugyuta a története és Scarlett Johanson sem túl meggyőző.

2019.04.23 petraszab

Számomra sok logikai baki volt a történetben, így hiteltelenné vált. A film helyenként unalmas volt.

2021.05.21 uniterra

Igazi zs mozi, nagyon kellhetett Morgan Freemannek a zsé, ha beszállt ilyen filmbe. Már a második ilyet láttam tőle. Jó lenne, ha feltalálnák a célközönség kiírást. Mert ez kölyköknek készült, gondolom.

2016.11.29 Syracuse

Ennek a filmnek egyetlen hibája van, mégpedig a játékidő. Egy fél órát még simán rá lehetett volna húzni, akkor talán egy kicsit még áltudományosabb lehetett volna. :D

2016.08.11 VFTS

Remek sztori, jó szereplőkkel. A vége nekem kicsit elvont volt, de ettől még tudom ajánlani a scifi rajongóknak.

2016.02.09 Nathan03

Szeretem Scarlett Johansson színésznőt főleg fekete özvegy szerepében meg vannak azért jó filmjei. De ez a film nagyon nem jött be. A színésznő még úgy ahogy hozza a formáját de ez a történet ami a filmbe van nekem abszolút semmitmondó. Többet vártam Luc Besson rendezéséből.

2015.06.18 Curacao86

Tömény, látványos, izgalmas, érdekes, akár csak az élet. Képes új nézőpontból vizsgálni a témát és 1,5 órába annyi információt belezsúfolni, amire több film együtt sem lenne képes. Szinte megszámlálhatatlan feldolgozása volt már az emberi agy kihaszn... Több

2020.08.25 sammy88

Nagyon tetszett a film alapötlete, és látványban is nagyon ott van. A végkifejlet egy kicsit már túllépte az ingerküszöbömet, de összességében nagyon jó film volt.