Lucy

Lucy

2015.06.24 Newyqrk

Nagyon nehezemre eett neki állni és megnézni. De a végeredmény elfogadható lett. nem mondom, hogy valami eszméletlen film, mert a végével MINDENT elrontottak de addig a részig amíg "átalakul" addig remek film és jó színészi teljesítmény jellemzi az "özvegyet"

2015.02.24 dóri

Egy egyszer nézhetős film. Az alap történet érdekes, de nem sikerült jó filmet csinálni belőle. A végét kivéve, túl kiszámítható volt a történet és néhány szereplő is teljesen felesleges volt. Scarlett Johansson viszont remek alakítást nyújtott.

2016.09.22 kecsaa

Érdekes film, amely bemutat egy elképzelést arról, milyen lenne, ha az agyunk 100%-át tudnánk használni. Érdekfesztítő film a Lucy, de kár volt azért az utolsó 10 percért. Az kicsit rontott az élményből.

2015.05.27 Balu

Nekem kifejezetten tetszett ez a film. Feldobott egy érdekes ötletet ami megmozgatta a fantáziám. Nem túl rövid, nem túl hosszú, abszolút érthető és élvezhető. Tetszett Lucy karaktere és az ötlet!

2015.02.04 Manyi

Szerintem erőltetett, egyáltalán nem jó film. Nekem egyértelműen csalódás volt, nem kötött le.

2016.07.01 punktum

Egyszer meg lehet nézni, de Scarlet kisasszony nem nyűgözött le, a történet meg sok sebből vérzik.

2015.06.16 Melibaba

Nagyon vartam lucyt az elozetes alapjan de annal jobban csalodtam a filmben. Mindent ellottek a trailer alapjan.

2018.10.29 Indkgo

Azt gondolom, hogy ez a film sok mindenkit megfogott. A film abból indul ki, hogy az emberek kb. az agyuk mindössze 10%-át használják és Lucy ezt valamilyen módon áttudta lépni, majd egy teljesen új szintet érni el az emberi evolúcióban. Ez a film az... Több

2016.08.22 Mliklós29

A történet nem lett volna rossz, de nekem nem illett Scarlett Johanssonhoz a szerep. Egyszer azért meg lehet nézni.

2015.08.30 nagynesze

Vannak logikai hibák, nem is egy. Pl.: a rendőrség viselkedései az autós üldözés után, vagy az, hogy Lucy a szer hatására egyből lebegni kezd, pedig akkor még a 10 %-ot sem éri el az agya, illetve az elméjével irányítja az embereket, de egy rendőrszá... Több

2015.01.28 laura2694

nagyon tetszett, elegáns és akciódús, elgondolkodtató

2015.02.10 totli

Sokkal többet vártam, elég nagy csalódás lett. A végéről inkább nem is mondanék semmit, akkora idiótaság. Luc Bessontól ez nagyon gyenge, komolytalan, összecsapott film.

2015.06.26 czardora

Izgalmas volt, bár ez is inkább egyszer nézhető film. Scarlett alakítása jó volt mint mindig.

2015.02.23 Rivaikun

Nekem nagyon tetszett, a zenék nem voltak olyan kemények, de a végén jól el kapták a hangulatot. Bár sajnálatos, hogy nem dolgozták ki egy kicsit jobban.