Lucy

Lucy

2016.07.07 veress75

Luc Besson-rajongó vagyok, az előzetes alapján is szokványos színvonalas Besson filmnek ígérkezett, de ez most nem tetszett, csalódtam. Túl hatásvadász, és bár nem vagyok tudós, de ezen is totál elsiklott a film, az egész "10%-a az agynak" dolgot már számtalanszor megcáfolták. Nekem ez a film értelmetlen.

2016.06.26 portal91

Jó film, nagyon szórakoztató és az egyik legjobb Besson film is lett egyben. Valahogy mindig jó ötletei vannak és jól nyúl az alapanyagokhoz, végig lekötött szerencsére nem unalmas.

2016.10.04 zoleykrajcsi

A Lucy egy igazán izgalmas, feszült hangulatú film, amely sok gondolatot képes ébreszteni a nézőjében. Egészen magával ragadott a film, a látványvilága is pazar volt, szóval nekem nagyon tetszett.

2015.06.09 Skarsh

A Lucy egy annyira rossz film, hogy talán még nem is láttam rosszabbat, pedig aztán láttam már párat, ami megütné a mércét, de ennyire rossz talán egyik sem volt. Sajnos a értelmetlen és ostoba történetet a remek szereplőgárda és a zseniális Luc Besson sem tudja fogyasztható állapotba hozni. Senkinek sem ajánlom. -2 csillag

2015.04.25 titra

Mikor a Lucy-t néztem attól féltem, hogy véletlenül valami 80-as évekből talált filmet digitalizáltak, de nem, ez állítólag 2014-es. Fűnyíró ember. Akinek tetszik a téma, azt nézze, ne ezt.

2015.08.20 Filmzabáló

A Lucy ott van az év legjobb filmjei között. A film nagy erénye, hogy mindenből pont annyi van, amennyi kell. Szellemes humor, pörgés ezerrel, akció, üldözés, utalások. A sci-fi része persze elhanyagolható, de szerintem ez „csupán” egy akciófilm, ame... Több

2015.06.02 Enccso

Érdekes film volt, végig volt benne valami furcsa, és nem szokványos, szóval nagyon jó kis szórakozást nyújtott szerintem. Érdekes volt az alaptörténet is, egyszer mindenképp nézhető.

2015.10.29 krysn95

Ne nézd meg! Szívesen! Igénytelen gagyi, amiről messziről látzsik, hoyg futószalagon készült csak a pénzért. Tipikus Luc Besson. Az Ő neve biztos garancia a tucat gagyira. Sajnálom, hogy ehhez köze volt Morgan Freemannek és Scarlet is választhatna üg... Több

2015.05.06 Szeky

Na ez az a film, aminél kb a 27. percnél legszivesebben fogtam volna magam és kimentem volna a moziból. Majd csapkodtam volna a pultot, hogy ez márpedig egy fos és erre én nem fizetek. Hatalmas nagy csalódás volt a film. Az eleje még úgy, ahogy elmeg... Több

2015.01.27 Pillcsi

Érdekes ez a film és szeretem a színésznőt is!Végig azon gondolkoztam,hogy hogyan tovább ezt még lehet fokozni,hogy hova jut a végén a történet.Megmozgatott!

2024.01.04 Szarka Eszter

Nagyon sci-fi, nagyon akció. Egy kicsit logikátlannak éreztem ,hiszen a megnövekedett agyi kapacitás nem feltételezi, hogy természetfeletti képességeink is lennének. Végignéztem, mert érdekelt, mit tudnak kihozni belőle, de nem mondom, hogy tetszett.

2016.10.24 malnaturmix

Nevetséges kategória, nem szabadott volna moziba engedni. A története valami borzalom.

2015.02.01 miska1967

Hát egy kicsit elszabadult a fantázia és elég bugyuta valami kerekedett ki belőle. minden egy,nincs tér, nincs idő, szimulált világban élünk... Egyszer nézhető, felejthetős film.

2015.11.22 Jozzsef

Érdekes film.Tetszett,hogy ezt a fényévekkel okosabb nőt Lucyt egyik kedvenc színésznőm játszotta Scharlett.Jól állt neki ez a karakter és csak jobb lett tőle a film.A végét mondjuk nem nagyon értettem valami fordulatot vártam.