Lucy

Lucy

2021.09.05 stewie_griffin_2005

Szerintem nem igazán jó ez a film. Túl rövid is lett, de ez önmagában nem kéne, hogy gond legyen. Inkább az, hogy semmi különlegest nem láttam benne, aki szerint mondanivaló van ebben, azt nem értem. Igazából vicc az egész cselekmény felépítése, és f... Több

2016.05.19 TribeBubu

A zene, a rendezés és a színészek jók voltak. De sajnos a sztori logikátlan, áltudományos és ostoba.

2015.06.10 macskulare

Luc Besson (is) beavatott és a filmjein keresztül próbál kommunikálni azon kevesekkel akik picit más szemszögből szemlélik a létezés csodáját. Csodálatos film, nagyon ott van a mondanivalója!

2016.04.22 Loborg

Hiába vártam annyira nagyon ezt a filmet, nem igazán lett jó. A történet eleve nem túl egyedi , de azért sok mindent ki lehetett volna belőle hozni . A főszereplőt alakító színésznő szintén elég tehetséges ahhoz, hogy elvigyen egy filmet a hátán , de sajnálatos módon ez sem történt meg. Középszerű alkotás ez.

2016.09.20 Evcsi95

Nekem kicsit meredek ez a szuperagyúvá drogozzuk magunkat, de még belefér a pakliba. Ha valójában úgy történne a dolog, mint a filmben, az szuper lenne. Mindenki olvasna a másik gondolatában és nem lenne lehetetlen.

2015.05.11 hejnekem

Nagyon furcsa film, amit nem igazán tudtam befogadni. A rendező korábbi alkotásai szerintem jobban sikerültek. Az egész történet követhetetlen volt számomra, a vége teljesen érthetetlen lett. Valami nagyon egyedit akartak létrehozni ezzel, de inkább egy zavaros "akció" film lett belőle.

2015.01.28 szd91

Nem rossz, de többre számítottam. Maga a feltevés, hogy mikre lennénk képesek ha többet használnánk az agyunkból nagyon érdekes. De az hogy mennyire életszerű hogy egy drogtúladagolás ilyen változásokat okoz, vagy hogy ilyen irányba fejlődünk. A tárg... Több

2015.01.28 london2012

Kicsit csalódás volt a film többre számítottam alapjáraton jó a történet jó a mondanivaló egy rossz befejezéssel és megválaszolatlan kérések százaival. Talán egy jobb rendezővel többet lehetett volna kihozni belőle.

2018.11.20 Mithrel

Elgondolkodtató film, afelől semmi kétség. Igazi felüdülésnek éreztem, hogy nincs tele fanservice-zal, mellőzi a nyálas szerelmi szálat, csak magára a történetre koncentrál. Izgalmas, meglepetésekkel teli, mégis élvezhető többszöri nézésre is.

2016.06.23 postaslaszlo8

Besson szinte csak jó filmeket tudsz csinálni. Meglepően jó és szórakoztató film lett, Scarlet Johansson pedig tökéletes volt a szerepre, elég elgondolkodtató egy film.

2015.06.08 Tomi

A film majdnem egészen megegyezik a Csúcshatás című filmmel azzal a különbséggel hogy itt egy nő méghozzá Scarlett Johansson a főszereplő. Nem túl egyedi a film ennek ellenére nézhető, a vége nem tetszett legalábbis nekem és bár hiába koppintás szerű szórakoztató

2016.02.11 Rayman102

Érdekes film és egyébként nem volt rossz, viszont ami azt illeti szerintem ebből a témából jobb filmet is ki lehetett volna hozni. Ettől függetlenül érdemes megnézni.

2015.06.06 VenuszProjekt

Tetszett is meg nem is a film. Mondanom sem kell, hogy születtek már hasonló filmek Lucy előtt is. Tetszett, mert alapvetően bírom az ilyen sztorikat. És nem tetszett, mert Scarlett Johansson annyira hősködősnek tűnt benne, nem is értem, hogy miért s... Több

2015.04.25 adibandii

Szerintem egy remek film.Morgan Freeman és Scarlett Johannson remek színészek és tökéletes választások a filmbe.Izgalmas,akiciódus és látványos film.Tanulságos is mert a való életben is elrabolhatnak embereket.