Macbeth

Macbeth

2017.07.24 Deku

Michael Fassbender többszöri alkalommal is megmutatja tehetségét. Nagy kedvencem volt itt is. Ez az film hihetetlen csúcs szuper lett. Nem kellett azon évődjek, hogy most mikor lesz már végre vége mert az utolsó percig eltudott repíteni a hátán.

2016.11.23 Borga

A film elkalauzol bennünket abba a világba, melyet Shakespeare megálmodott és megalkotott. Tökéletesen tükrözo nézőjének a darab mélységét, a túlfűtött drámaiságot, a küzdelmet a trónért és az igazságért.

2016.04.22 Loborg

Eredetileg moziban akartam megnézni, arról sajnos lemaradtam, de nemrég sikerült bepótolni. Nagy hatással volt rám, tetszik ez a fajta hozzányúlás a darabhoz, itt nem volt zavaró az eredeti szöveg használata, a színészek is remek munkát végeztek (bár hibázni nemigen szoktak egyébként sem).

2016.02.07 Ragemarci

Kurzel mindent tud a mai kortárs filmről. Jó látni milyen briliánsan használja a természetet és mennyire harmóniába tudja hangolni színészeivel. A képi világ és az atmoszféra csillagos ötös a film néhol viszont sajnos leül.

2016.03.28 citizenfour99

Jobb is, rosszabb is lehetett volna

A filmhez egy kiváló dráma szolgállt alapjául, amit ellehetett volna rontani, de ettől fényévekkel jobban is ellehetett volna készíteni. A sok színparádét nem igazán tudtam hova tenni. Fassbender, és Cottilard alakítása hű volt a karakterekhez, visz... Teljes kritika

2016.03.28 bbozsi

Gyönyörűen fényképezett feldolgozás remek színészekkel. Örökké aktuális sztori az árulásról, hatalomról, bűnről.

2016.11.25 Ercsi

Tátott szájjal néztem végig a Macbeth-et, annyira zseniális volt ez a film, mely Shakespeare művének tökéletes feldolgozása lett. Egészen magába szippantó alkotás, amely vizualitását, látványvilágát tekintve is figyelmet érdemel.

2016.11.08 kicsimano

Ami a film erőssége, hogy rendkívül pontosan követi az eredeti történetet, hű adaptációja annak. A filmezés kiváló, gyönyörűek a képek, a színészek pedig felűlmúlhatatlanok. Mégis van bennem egy kis hiányérzet, ugyanis hiányzott belőle az élmény.

2015.10.21 Mano35

Nagyon látványos, de ugyanakkor profi film mind rendezést mind színészi alakítást tekintve. Nagyon megfogó, jól összerakott, magával ragadó film, csak ajánlani tudom!

2015.11.03 Cptn_Cold

Bitang jó filmet kreáltak és itt semmi negatívumot nem tudnék mondani. Látványban szinte tökéletes és lélegzetelállító tud, lenni ez szerencsére nem megy a történet rovására sem.

2016.11.12 Kristofalmos

Egy vizuális csoda!

2016.03.01 daniel52

És ez a csapat készíti az Assassin's Creed-et! Le a kalappal, és most már még jobban várom azt a filmet. Ne úgy gondoljatok rá, mint egy unalmas Shakespeare adaptációra, mert ez minden, csak nem unalmas. Beleszorít a székbe, és ott tart a játékidő végéig. 5/5