
Vélemények (3)
Írj véleményt
Nagyon élveztem, jó volt visszaemlékezni, újra látni gyerekkorom, s előtte a az országot, hogy akkor mik voltak. Időutazás a javából.
Igazi korhű film. Varázslatosan mutatja be az adott korszakot. Számomra nagyon tetszett, bár egyszer nézhető film. Ezen kívül csak ajánlani tudom mindenkinek.