Játssz egy Huawei MediaPad T3-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Manifesztum

(Manifesto)

Deku  2017. 12. 10.

Igazi meglepetés volt, hogy ilyen kis pofás történet kerekedett ki a végére. Ez a film egy igazi ritkaság, amiben pozitívan kellett csalódjak mivel, hogy nem vártam tőle nagy dolgot, sőt majdhogynem semmi pozitívat.

alexxx  2018. 02. 02.

Cate Blanchett nem semmi, azt meg kell hagyni. Tényleg ezer arca van, de azért a sminkesek is rendesen megdolgoztak a pénzükért. A film inkább érdekes, min magával ragadó, de Blanchett miatt megadom rá a 4 csillagot.

Nemecsek  2018. 02. 01.

Ez egy jutalomjáték Blanchettnek, de filmként számomra kicsit nehezen állta meg a helyét. Hogy ő lubickolt benne, az biztos, de engem valahogy nem fogott meg a film hogy is mondjam, furcsasága. Azt hiszem, ez nem az én ízlésem.

Popcorn Project - Manifesztum
Blanchett színészi arzenáljának mámorában láthatóan élvezettel fürdőzik meg mind a hálás és kevésbé hálás szerepekben. 6/10
Filmsomnia.hu: Manifesztum
A provokatív és szellemes alkotás ellentmondásra buzdít. Tiszta kommunikációjának köszönhetően, a rengeteg információ, valamint különböző hangulat között nem vész el a film ereje és dinamikája sem. Végig lekötötte a figyelmemet! 80/100
VOX.hu - Manifesztum
Az ugye nem kérdés, hogy Cate Blanchett bárminek öltözik, bármilyen szöveget mond, bármit csinál: imádjuk. No de csak miatta lesz-e érvényes mozifilm egy ötletes videóinstalláció 90 perces változatából? 55/100