Játssz egy LG Q6-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Manifesztum

(Manifesto)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Deku   2017. 12. 10.

Igazi meglepetés volt, hogy ilyen kis pofás történet kerekedett ki a végére. Ez a film egy igazi ritkaság, amiben pozitívan kellett csalódjak mivel, hogy nem vártam tőle nagy dolgot, sőt majdhogynem semmi pozitívat.

alexxx   2018. 02. 02.

Cate Blanchett nem semmi, azt meg kell hagyni. Tényleg ezer arca van, de azért a sminkesek is rendesen megdolgoztak a pénzükért. A film inkább érdekes, min magával ragadó, de Blanchett miatt megadom rá a 4 csillagot.

Nemecsek   2018. 02. 01.

Ez egy jutalomjáték Blanchettnek, de filmként számomra kicsit nehezen állta meg a helyét. Hogy ő lubickolt benne, az biztos, de engem valahogy nem fogott meg a film hogy is mondjam, furcsasága. Azt hiszem, ez nem az én ízlésem.

Cate Blanchett

Blanchett színészi arzenáljának mámorában láthatóan élvezettel fürdőzik meg mind a hálás és kevésbé hálás szerepekben. 6/10 több»

A provokatív és szellemes alkotás ellentmondásra buzdít. Tiszta kommunikációjának köszönhetően, a rengeteg információ, valamint különböző hangulat között nem vész el a film ereje és dinamikája sem. Végig lekötötte a figyelmemet! 80/100 több»

Az ugye nem kérdés, hogy Cate Blanchett bárminek öltözik, bármilyen szöveget mond, bármit csinál: imádjuk. No de csak miatta lesz-e érvényes mozifilm egy ötletes videóinstalláció 90 perces változatából? 55/100 több»

A film alapjául Filippo Tommaso Marinetti Futurista kiáltványa szolgált.

(ArpiHajdu és Réci )

Cate Blanchett összesen 13 karaktert kelt életre a filmben, ezzel szemléltetve hogyan változott a művészet társadalmi szerepe az elmúlt száz évben.

(ArpiHajdu és Réci )