Mentőcsapat a kenguruk földjén

The Rescuers Down Under

2019.07.29 Ms. Akárki

Gyönyörű látványvilágú mese. Tökéletes kikapcsolódás az egész családnak. Poénos és pörgős és édes kis nyomozó egérkék. Tanulságos mese. Aranyos ahogy a sok kisállat mennyi mindent bevet, hogy megtalálják a kisfiút mielőtt késő.

2019.05.31 Thibo84

Az első részhez képest több humort és látványt tartogat a néző számára. A történet is sokkal mozgalmasabb és akcióban is bővelkedik rendesen. Szépen kidolgozott mese és mondandója is van.

2018.10.14 Csillagpor

Nagyon édes Disney mese, de meglepően jó és fontos gondolatok is vannak benne, ami nem baj ha már kiskorban beágyazódnak a kis fejekbe. Érdekes hogy milyen kevesen ismerik. Én lépten nyomon reklámozom, mert szerintem nagyon jó és érdemes az ismeretségre.

2019.03.13 Vágottszemű

Körülbelül a 3. legrosszabb Disney film lett. Nem nagyon felkapott, meg is értem, hogy miért. Nekem személy szerint nem tetszett. Kihagyható darab lett.

2016.05.02 Pirospingu

Akinek tetszett az első része annak ez is tetszeni fog, de nagyjából ugyanaz az élmény/történet is.

2016.07.22 K.bogi

Nagyon aranyos Disney mese. Eléggé régi, valószínűleg azért nem ismerik annyian a korosztályomban és a mai gyerekek körében. Ez még tipikusan olyan rajzfilm ami oktatni nevelni is akart. Az állatos aranyos meséket amúgy is szeretem, úgyhogy szerintem érdemes megnézni.