Pirospingu   2016. 05. 02.

Akinek tetszett az első része annak ez is tetszeni fog, de nagyjából ugyanaz az élmény/történet is.

Csillagpor   2018. 10. 14.

Nagyon édes Disney mese, de meglepően jó és fontos gondolatok is vannak benne, ami nem baj ha már kiskorban beágyazódnak a kis fejekbe. Érdekes hogy milyen kevesen ismerik. Én lépten nyomon reklámozom, mert szerintem nagyon jó és érdemes az ismeretségre.

K.bogi   2016. 07. 22.

Nagyon aranyos Disney mese. Eléggé régi, valószínűleg azért nem ismerik annyian a korosztályomban és a mai gyerekek körében. Ez még tipikusan olyan rajzfilm ami oktatni nevelni is akart. Az állatos aranyos meséket amúgy is szeretem, úgyhogy szerintem érdemes megnézni.