
Vélemények (5)
Annak idején talán egy finnországi moziban láttam először a trailert , és a második felén hallható zene keltette fel az érdeklődésemet. Egyből visszarepített a gyerekkorba, amikor délutánonként a rádióban vagy kazettára véve családi kocsikázás során ... Több
Tavaly év elején attól volt hangos a magyar sajtó, hogy Jonah Hill rendezői debütálásában felcsendül az Omega nagy slágere, a Gyöngyhajú lány. Ezt leszámítva Magyarországon nem sokat lehetett hallani a filmről. A magyar mozikba nem jutott el, magyar ... Teljes kritika
Jonah Hill rendezői debütálása kimondottan jól sikerült. Egy alacsony költségvetésű, de annál hangulatosabb dráma, ami tök jól átadja a 90-es évek feeling-et. Talán egy 20 perccel lehetett volna hosszabb, így a családi gondokat jobban ki tudta volna bontani a nézőnek. Sunny Suljic pedig remek a főszerepben.
Ez aztán a bemutatkozás Jonah Hilltől ! Nem egy vadiúj témát boncolgat a film de nagyon jó hangulatú, komor alkotás, hiába írnak sok helyen vígjátékot. 12-13 éves még csak Suljić de már milyen szerepet kap, kíváncsi vagyok milyen jövő áll előtte. Fu... Több
Szép kis csendes film, igazi retrospektív, néhány ütős jelenettel, jó színészválasztással. Nem egy földhözvágós dráma, de mégis mélyre hatol. Jobb lett volna szélesvásznon, így 4:3 képarányban nem húznak be annyira a képek, hiába a szép fényhasználat.