
Vélemények (4)
Én sok mindenre kapható vagyok, de van az a szint, ahol azt mondom, hogy a lóf...nak is van vége. Ez a film még csak nem is fekete-fehér, hanem ködszerűen egyenszürke, a hang meg egyszerűen nem érthető, pedig az ismertető szöveg alapján fontos lenne ... Több
Történet nagyon jó 10/10. Szereplők játéka 6/10. Az, hogy ez fekete-fehér, számomra érthetetlen, nagyon ront a filmen 2/10. Így 6/10 lenne, de a sztori a lényeg. 7/10. Ha a dánok vagy az angolok forgatták volna, szerintem nemzetközi siker lenne.
Nem mondom, hogy teljesen maga alá gyűrt, de nem bántam meg, hogy negnéztem. Irtó tartalmas filmalkotás.