Monk - Flúgos nyomozó

Monk

2016.06.17 Panna

Haláli egy sorozat én mindig nagyon jól mulatok rajta. Nem érzem erőltetettnek izgalmasak az egyes részek. Sajnálom, hogy vége lett.

2016.10.23 malnaturmix

Nagyon jó hangulata volt ennek a sorozatnak imádtam, Örülök, hogy befejezték és szép kerek lett a történet, megérdemli.

2016.02.22 BlaBlaBla

Egészen kiváló sorozat. Az ötlet nagyon különleges, a kicsit ziz tisztaságmániás, de zseni nyomozóról. Jók az apró kis gagek a sorozatban. Picit kifigurázása a rendőségnek Randy Disher.

2018.09.10 Timo93

Az elmúlt 20 évben csak úgy ömlött az újabbnál újabb krimi sorozat. A legtöbb hasonló valamiben hajaz a többire de a Monk minden téren lenyűgöző. Tud drámai, humoros, izgalmas és érdekes lenni. Egyedi minden téren. Örök kedvenc.

2015.10.11 Bimbi

jóindulattal középszerű amerikai sorozat, de inkább az átlagnál kicsit rosszabbnak mondanám .Gyengek a poenok és a színészek karaktere is gyenge , egyszeru.

2016.01.12 johndoe83

A kevés film/sorozat egyike, amiben 1 darab szimpatikus szereplőt nem találtam. Gyenge és erőltetett poénok, sokszor bugyuta kivitelezés.. Nem is értem miért létezik..

2015.03.22 Timejja

Nem szeretem a detektiv sztorikat, mert untatnak, ez az egyetlen sorozat, ami kivételt képez ez alól. Mr. Monk karaktere nagyon jól kidolgozott és kellően őrült, de szerethető és nagyon-nagyon okos. A történetek is érdekesek, tetszik, hogy a végén am... Több

2016.04.27 Zsóka

Jujj nekem valamiért ez a karakter nem jön be....anyukám viszont imádja (60 éves...) Uh ő részéről 5 csillagot kapna:)

2015.11.05 Katalin21

Szerintem a nyomozást ilyen sorozatban nem szabad keverni a poénokkal, de viszont egész kis korrekt sorozat, délutáni pihenés szempontjából meg lehet nézni a részeket.

2015.09.11 Sonny

Nagyon szerettem a Monkot, igaz, nem az elején kezdtem el nézni, de így is hosszú évekig követtem. Nagyon jól megírták a figurát, Tony Shalhoub pedig tökéletesem alakította a flúgos nyomozót. Bírtam a rejtvényeket, és bár igaz, hogy egy idő után látv... Több

2017.06.28 Shacki

Megcsömörlöttem az új filmektől és félve elkezdtem nézni ezt a sorozatot. Félve, mert nálam -eddig úgy gondoltam- alap a látványos CGI, térhangás, esetleg a 3D. Na hát nagyon kellemesen csalódtam, egész jó krimi és kitűnő abszurd vígjáték, kitűnő színészi játékkal. A mai vígjátékok zöme a nyomába sem ér.

2018.01.12 julu-mi

Érdekes és vicces. Monk a furcsa nyomozó mindig belekeveredik valamibe és mindig megtalálja, ki a tettes nem lehet megunni.

2017.08.23 missbiro

Azt hiszem épp emiatt szeretem, mert nem megszokott humorral van fűszerezve. Oké, nem egy körömlerágós sorozat, de kicsit sem mondanám sablonosnak vagy ultra kiszámíthatónak. A sorozat slusszpoénja elég elgondolkodtató és tényleg imádtam minden perce... Több

2016.07.02 iskiniki74

csakis 5* :)) Egy nagyon zavart, sérült karaktert így előadni. Le a kalappal!!! Szórakoztató, izgalmas sorozat. Én imádtam!