Monk - Flúgos nyomozó

Monk

2021.12.20 szoljhozzam

Zseniális sorozat volt, amibe nem tudok belekötni. A története, a szereposztása mind kiváló.

2018.12.03 mamiéstöti2

Mindenképpen 5/5. Egy teljesen különálló műfajában újdonságot hozott sorozat, és Monk annyira jól játszik benne, hogy azt gondolnám, hogy a valóságban is ilyen hibbant nyomozó lehet.

2017.08.21 Deku

Ez a sorozat maga is elég flúgos és fárasztó. Nekem itt a főhős karaktere és jelleme eléggé irritáló volt. Nem kellett volna bele se kezdjek annyira fárasztott.

2017.04.10 indingo

Az egyik legjobb nyomozós sorozat. Az esetlen, mindentől fóbiás, de zseni nyomozó karaktere zseniális. Volt egy háttérsztori is (a felesége meggyilkolása), ami az egész sorozatot végigkísérte, de végül az is lezárásra került.

2017.12.13 Yosihiro

Ha azt mondom jó sorozat hazudok. Kiemelkedő dolgok nincsenek benne. Talán Monk megformálása teszi ezt a sorozatot érdekessé.

2019.03.03 HE7EDIK

Kedvenc sorozatom. Minden résznek mondanivalója van, Tony Shalhoub pedig zseniálisan hozta karakterét, nem csoda a sok Emmy díj. A többi szereplő is nagyon jó volt, főleg a százados és Randy jelenetei különösen viccesek. Sajnálom hogy csak 8 évadot kapott, elnéztem volna az idők végezetéig!

2017.03.10 GedyPapa

Nagy kedvencem Monk karaktere és nagyon sajnálom, hogy már nem vetítik. Egyszerre volt humoros és fanyar is egyben, hiszen végig ott volt a háttérben, hogy Monk elveszítette az állását, illetve a feleségét is. Viszont érdekes volt végigkövetni a mániákus rendszeretet eklatáns példáját.

2016.04.10 Szilonka

Az egyik legjobb nyomozós sorozat. A története kiváló, az egyes részek szépen fel vannak építve. A Monkot játszó színész remekül hozza a figurát. Az apró kis dolgokra is odafigyeltek a készítők, 5*.

2019.08.25 Ms. Akárki

Remek sorozat. Mond kiváló és furcsa nyomozó is egyben. Nagyon tetszik ahogy a felesége halála után még mindig segíteni szeretne, nyomozni és zseniális is benne. Olyan dolgokat is észrevesz amit senki más. Persze a rend és tisztaságmániája miatt van benne bőven galiba és poén is.

2019.03.06 Norbert93

Hatalmas sorozat, nem kell olyan mély dolgokat vagy nagy tételű dolgokat várni tőle mint a Gyilkos Elméktől, de nem is is ez a célja. A könnyed, kikapcsolódó és limonádé történetszálak mellé egyébként is mindig megkapjuk a kötelező és részeletes "mindentkiderítéselmagyaráz" vonalat is.

2019.02.19 harnas1207

Az elején nagyon egyedi volt Monk nyomozó története, de utána unalmassá vált. A mellékszereplők lebutítása idegesítő lett. A nyomozások kicsit gyerekesek lettek és a sorozat színvonala is csökkent. Pedig elsőre azt hittem akkora sikere lesz mint egy dr. House-nak.

2015.01.23 babsy88

Kedvenc vicces nyomozós sorozat. Olyan nincs, amit Monk ne oldana meg, és ez a különleges fóbiáinak köszönhető. Minden rész izgalmas és abszolút leköti az embert. Az első résztől az utolsóig mindet láttam. 5/5

2017.11.01 Bazzzsi

Szuper sorozat volt. Ez a mindentől rettegő lángelméjű nyomozó karaktert remekül megcsinálták. NAgyon kerek volt az egész sorozat, amit le is zártak.

2018.04.14 TomÁcs

A nyomozós, gyilkosos sorozatok egyik újhulláma volt, ahol nem csak az adott részekre helyezték a hangsúlyt, hanem igazi karakter lett a főszereplő is.