Mr. Holmes

Mr. Holmes

2023.02.09 Tibor397141

Egy nagyon békés film az egyik kedvenc színészemmel. Főleg jó volt újra látni azokat a helyeket, ahol anno sokat jártam. A film atmoszférája megnyugtató, kikapcsol, a szinkron is fantasztikus.

Nem egy pörgős,de annál izgalmasabb,érdekesebb a film,nagyon jók a színészek,és nekem nagyon bejött az idősebb korú Holmes karaktere.A film maga egy komolyabb koncentrációt igénylő mozi,nem egy habkönnyű filmecske.... Ajánlott a dekektívregény kedvelőknek!

2017.10.22 Deku

Nem volt hiba a filmben és legfőképp a színészek voltak azok akik nagyon bejöttek. Most itt nem tudok semmi negatívat mondani rá. Minden egyes jelenet fantasztikus volt és eszméletlenül formálták meg magát a történetet.

2016.11.23 Borga

Ez a film igazi elmélyedést igényel, úgyhogy semmi esetre se akkor nézzük meg, mikor csak egy könnyed szórakozásra vágyunk, ugyanis a Mr. Holmes ennél sokkal több. Remek film.

2016.04.22 Loborg

Számomra nagyon érdekes felvetés bemutatni, hogy milyen lenne az idős Sherlock Holmes, akinek ráadásul egy betegséggel is meg kell küzdenie, jól összerakták végül a filmet, nem bántam meg, hogy megnéztem.

2016.04.23 Leoni

Leginkább Ian McKellen alakítása kötött le, a történet így visszagondolva nem nagy szám, de hát lehet, hogy nem is kellett volna sokat várni egy idős detektívtől.

2016.01.31 kórica

Nem értem, mi tetszik annyira ezen a filmen. Én nagy Holmes fun vagyok, de ezt nem bírtam végignézni. Hogy is lehetne Sherlock Holmes egy haldokló vén ember? Előbb meghal az ópiumtól. Másfelől pedig igen is pipázik. Ez az eredeti sztorik meggyalázása.

2016.09.29 krajcsie

Ian McKellen tökéletes alakítását csodálhatja meg, aki megnézi a Mr. Holmes című filmet. Érdekes volt a mesterdetektív időskori énjét szemlélni. A film látványvilága sem utolsó, a gyönyörű angol táj elevenedik meg a néző számára.

2016.02.23 lakilúk

McKellenről eddig is tudtuk, hogy egy színészóriás, úgyhogy nem is lepett meg, hogy ismét brillírozott, azoban Milo Parker határozottan meglepett. Nagyszerű tehetség, várom a következő filmjét. A film pedig, hát, most hova méltassam...? Ötös.

2016.01.05 srktmt

Egy újabb Sherlock Holmes adaptáció. Mivel már sok adaptáció készült ebben a témában, így nehéz újat mutatni, de ennek a filmnek sikerült. Sikerült egy már szinte minden oldaláról bemutatott karakternek egy új, üde szinfoltját a vászonra vinni. Éppen... Több

2015.12.29 WaldyxMan

Igazán erős film lett ez, nagyon érdekes koncepcióval. Mondanám, hogy egyet értek az előttem szólókkal, de a végén nekem kicsit elcsúszott a dolog. De még így is magasan az átlag felett van. Kár, hogy a mozikban nem jutott el, bár megértem a forgalmazókat, miért nem vállalták be.