Játssz egy LG Q6-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login
NA

Mute

(Mute)

Mute

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

gondi94   2018. 03. 16.

Sajnos csak egyszer nézhető lett. A főszereplő jó, Paul Rudd és Justin Theroux már kevésbé. A történet nem tudja merre haladjon, sci-fi világ felesleges, a mellékszereplők mind unszipatikusak. Itt MINDENKI BETEG, de szó szerint! Homokosokkal teletűzdelt, pedofil cseppekkel, mocskos figurákkal, kilónyi sminkel. Ezek a negatívumok ellenére nézhető, sőt végig leköti a nézőt.

Seyneb Saleh
Seyneb Saleh
Alexander Skarsgård

Összegzésképp tehát, nem rossz film a Mute, de mondjuk a Holdnak - amire egyébként kikacsint párszor - a nyomába sem ér. Kicsit olyan érzésem volt a nézése közben, mintha egy sorozat indokolatlanul elnyújtott pilotja peregne előttem, amiben ugyan vannak zavaros dolgok, de érdekes lehetőségek is, amiket a későbbiekben majd nyilván kihasználnak. Viszont mivel ez nem valaminek a nyitánya, hanem egy kész, lezárt mű, így van bennem némi hiányérzet. Hiába tehát a hosszú felkészülés Duncan Jones új filmje nem jobb erős közepesnél. Kár, pedig nagyon vártam.

6/10 több»