Bazi nagy görög lagzi 2.

My Big Fat Greek Wedding 2

2020.06.13 Mayflower657

Egész jó

Bár kicsit túl van spilázva a sztori, de néhol egész jókat nevettem. Míg az első részt többször is megnéztem, (és angolul igazán jó), addig ezt a részt nem fogom túl sokszor megnézni. De összességében véve egész jó. Egyszer meg lehet nézni.

2018.12.07 mamiéstöti2

Sokat vártak a folytatással, mert érezték, hogy az első részt még csak utánozni sem lehet, azért vannak benne vicces jelenetek.

2016.08.14 ArpiHajdu és Réci

Az első rész nagyon tetszett, de a második rész... Az volt az érzésem, hogy sok, ugyanakkor releváns problémát (volt itt példának okaként generációk közötti lévő, identitásbeli, ellaposodott házasság, meg nem köttetett házasság probléma) vetett fel a... Több

2017.05.28 HercegPeter

Nekem kifejezetten tetszett. Unalmamban választottam, de jó döntésnek bizonyult. Vicces, kedves, aranyos és érzelmes. A karakterek szerethetőek, annak ellenére, hogy néha talán picit idegesítőek. Az ismétlődő poénok is pont annyiszor szerepelnek, hog... Több

2018.06.11 GedyPapa

Az első rész tükrében gyengére sikerült. Főleg azért, mert egy olyan szálra építették fel, amely már az elejétől nagyon lagymatag volt. Az "Én Nagy Sándor rokona vagyok" gag az elején még egyszer jó volt, de hogy végigkövessen egy egész estés filmet ... Több

2019.07.26 Ms. Akárki

Nagyon vártam már és lehet ezért nem tetszett annyira ez a folytatás. Az első részt imádtam, de ez a közelébe se ér. Aranyos és romantikus volt ahogy a szülei újra, hivatalosan is összeházasodtak, de nem tetszett, ahogy próbáltak mindent elviccelni a filmben ami egy kicsit is komolyabb téma.

2016.05.30 alexxx

Kedves film ez, de igazából nem jó, nem okos, nem jól rendezett és még sorolhatnám. Egynek elmegy, de szigorúan szódával.

2017.10.07 SzFa

A film sokkal jobban sikerült, mint az előző része. Szórakoztató, vicces és nagyon jó poénok vannak benne. Szerethető karakterek és megható pillanatok.

2016.08.24 stomachh

Átlagos lett, nem ér fel az első részhez sajnos. Hiányzik belőle az igazi vagány spiritusz. Délutáni matinénak amúgy jó.

2016.11.25 Borga

A Bazi nagy görög lagzi 2. része még gyengébbre sikerült, mint az első film. A poénok egyáltalán nem viccesek, sőt inkább zavarbaejtően suták és a végtelenségig unalommá ismételtek.

2016.08.18 Timike

Sokkal rosszabbra számította, az első rész még nagyon régen láttam, nem is igazán rémlett. Liptai szinkronja elég jó.

2017.07.31 czigler.nora

Méltó folytatása az első résznek, felidézi annak hangulatát. Kedves, bájos vígjáték, egyszerű történettel, de nem is kell tőle többet várni. Egyszer-kétszer tök jó kikapcsolódás

2017.12.30 authorgirlll

Az első rész után jobbra számítottam de mint általában a folytatások lemásolják az eredetit és a lehúzásra mennek. A tinilány elég irritáló volt számomra. A család még mindig nagyot alkot.

2016.05.09 wooderman

Otthon nézős filmnek elég jó,de moziba tényleg gyenge. Lehetett volna pörgősebb, izgalmasabb,de nagyon hajazott egy olcsó költségvetésű,egyszer nézős tvfilmre .Az első rész sokkal jobb volt.