Nanny McPhee és a nagy bumm (2010)

Nanny McPhee and the Big Bang

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Harmatgyenge és bugyuta gyerekfilm. Már az első sem volt agysebészet, de az azért legalább egyedi kis fantáziavilágot mutatott be. Itt csak megpróbálják egy kis csavarral leutánozni annak a történetszálát. Egyszernézős maximum.

lolita13   2016. 10. 18.

ez egy aranyos családi film ami szórakoztató lehet a család össze tagjának. Tanulságos történet boldog befejezéssel.

london2012   2015. 07. 23.

Szórakoztató kikapcsolódást nyújthat ez a film az egész család számára. Kicsiknek nagyoknak egyaránt való. Mindenképpen érdemes megnézni ezt a filmet. star4

VenuszProjekt   2015. 06. 08.

Remek kikapcsolódást nyújtó film - de csak azoknak, akiknek még nincs személyi igazolványuk, vagy ha van is, nem ódzkodnak a mesevilágtól. Én felnőtt fejjel is imádom ezt a filmet, nagyon örültem, hogy Maggie Gyllenhaal is szerepett kapott benne. Azé... több»

cunci   2015. 06. 16.

Sajnos az első rész színvonalát nem üti meg ez a film. Valahogy olyan erőltetett volt az egész a kezdetektől fogva. Nanny McPhee sem került úgy előtérbe, mint a korábbi részben. Összességében aranyos kis történet, aranyos speciális effektekkel, aranyos szereplőkkel és megható történettel, de meg lettünk volna nélküle.

szabo801120   2015. 02. 16.

Emma Thompson most is remek, íróként is. Elbűvölő, vicces mese. :)

2010. május 23-ig további 21 országban mutatták be, amelyekből összesen 53 400 000 dollár bevételt hozott

A film első bemutatója 2010. március 24-én volt Hollandiában

(lolita13)

A Rotten Tomatoes kritikusai 89%-ra értékelték a filmet 28 kritika alapján.

(lolita13)

DVD és Blu-Ray megjelenés: 2010. július 19.