Naruto

Naruto

2021.05.22 Rea387147

✧・゚・:* Imádom *:・゚✧

Ez az anime a szívemhez nagyon közel áll, gyerekkoromban erre voltam a legjobban ráfüggve, akárhányszor képes vagyok végignézni. Rengeteg jó humor van benne jó és rossz pillanatokkal, nagyon jó betétdalokkal, pörgős, izgalmas és kiváló akcióval megtöltve. A korhoz képest pedig (2002) remek grafikával. Sokat tanít a család és a barátság fogalmáról, valamint a kitartásról meg a küzdésről is. A magyar szinkronhangokat is remekül összeválogatták, egyáltalán nem zavaró, mondhatni szerethetőek. ^-^ Mind a mai napig a kedvenc animéim közé tartozik, valamint egyike a sok legkedvencebb aminék listájának. Soha az életben nem bántam meg, hogy végignéztem. Mindenkinek tudom ajánlani, garantálom, hogy tetszeni fog.

2020.01.02 Oliver.guy_

Pörgős és akció dús sorozat, sokszor vicces, néha szomorú részek is vannak benne. A szereplők komoly kérdésekre keresik a választ. Tanulságos és nagyon sok mondanivalója van. Minden szépen, igényesen van megrajzolva. A karakterek mind megjelenésben m... Több

2017.08.11 Orosz István

Egyik legjobb anime a világon, bár Sasuke szökése után nagyon vontatott és unalmas réyhek azaz fillerek vannak. Legaább végig van magyar szinkronnal, az animaxes változstban.

2015.06.16 Miss Rika

A Naruto egy nagyon szuper anime. Tanulságos anime aminek nagyon sok mondanivalója van: megtanítja, hogy sose adjuk fel a dolgot és barátok mindenek felett hisz az a legnagyobb ajándék a világon és persze még sorolhatnám.

Nagyon jó anime, nagyon szeretem ,nagyon jól ki vannak dolgozva a karakterek, főleg a Gai sensei mosolya:), Érdemes nézni, nagyon szuperek az effektek is..

2018.07.28 Robi

Egy nagyon jó anime sorozatnak tartom a Narutot ami egy bátor és elszánt gyerekről szól hogy válik férfivá és hokagévá. Én mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a mesét kortól függetlenül.

2019.10.20 Nnorbert

Szeretem. Pörgős, akciódús jelenetekkel operál. A karakterek/szereplők szerethetők, és látványosak a meganimált harcok is, egy nagy negatívuma van: nagyon sok benne a filter rész.

2018.07.23 Norbi

Lehet hogy bénán hangzik, de nemrég kezdtem nézni. Nagyon jól vannak a karakterek kidolgozva, a harci jelenetek fenomenálisak és gyönyörű effektekkel dolgozik...csak hihetetlenül el tud nyújtani egy-egy jelenetet, mintha minél kevesebb harcot szeretnének beletenni.

2019.02.05 Vágottszemű

A shippuudennél nem jobb, de azért ha azt meg akarod nézni ezt is érdemes. Máskülönben nem nagyon fogod érteni mi történik. A története egész jó. Nekem tetszett.