Naruto

Naruto Uzumaki, a fiatal ninja nagy álma, hogy szülőfaluja vezetőjévé és védelmezőjévé válhasson.

(csd)

Premier: 2002.10.03.

2021.05.22 Rea387147

✧・゚・:* Imádom *:・゚✧

Ez az anime a szívemhez nagyon közel áll, gyerekkoromban erre voltam a legjobban ráfüggve, akárhányszor képes vagyok végignézni. Rengeteg jó humor van benne jó és rossz pillanatokkal, nagyon jó betétdalokkal, pörgős, izgalmas és kiváló akcióval megtöltve. A korhoz képest pedig (2002) remek grafikával. Sokat tanít a család és a barátság fogalmáról, valamint a kitartásról meg a küzdésről is. A magyar szinkronhangokat is remekül összeválogatták, egyáltalán nem zavaró, mondhatni szerethetőek. ^-^ Mind a mai napig a kedvenc animéim közé tartozik, valamint egyike a sok legkedvencebb aminék listájának. Soha az életben nem bántam meg, hogy végignéztem. Mindenkinek tudom ajánlani, garantálom, hogy tetszeni fog.

2020.01.02 Oliver.guy_

Pörgős és akció dús sorozat, sokszor vicces, néha szomorú részek is vannak benne. A szereplők komoly kérdésekre keresik a választ. Tanulságos és nagyon sok mondanivalója van. Minden szépen, igényesen van megrajzolva. A karakterek mind megjelenésben m... Több

2017.08.11 Orosz István

Egyik legjobb anime a világon, bár Sasuke szökése után nagyon vontatott és unalmas réyhek azaz fillerek vannak. Legaább végig van magyar szinkronnal, az animaxes változstban.

2015.06.16 Miss Rika

A Naruto egy nagyon szuper anime. Tanulságos anime aminek nagyon sok mondanivalója van: megtanítja, hogy sose adjuk fel a dolgot és barátok mindenek felett hisz az a legnagyobb ajándék a világon és persze még sorolhatnám.

Nagyon jó anime, nagyon szeretem ,nagyon jól ki vannak dolgozva a karakterek, főleg a Gai sensei mosolya:), Érdemes nézni, nagyon szuperek az effektek is..

A Legendás Szannin (három sinobi), Dzsiraija, Cunade és Orocsimaru egy japán népmese hősei. Itt Cunade Dzsiraija felesége volt, képes csigákat megidézni, segített neki legyőzni Orocsimarut, kettejük főellenségét. Neve annyit tesz, 'Vonókötél'. Orocsimaru egy kígyóember (ahogy azt a nevéből is sejthetjük ['Óriáskígyó']), aki kígyókat idéz, és nem csípi Dzsiraiját. Dzsiraija neve 'fiatal mennydörgés'-t vagy 'mennydörgő fiatalság'-ot jelent. Minden nindzsucuját egy varangy aszkétától tanulta, varangyokat idéz meg.Szerző: Lipót Testvér

A kage kalapokon meglelhető jelek japán szavakból jönnek: Hokage: Hi 火 (tűz), Raikage: Kaminari 雷 (villám), Mizukage: Mizu 水 (víz), Kazekage: Kaze 風 (szél), Cucsikage: Cucsi 土 (föld).Szerző: Lipót Testvér

Az öt Kage (五影 [Gókage]) nevének jelentése: HoKage (火影): TűzÁrnyék, KazeKage (風影): SzélÁrnyék, CucsiKage (土影: FöldÁrnyék, MizuKage(水影: VízÁrnyék, RaiKage (雷影): VillámÁrnyék, vagy akár a Hosikage (星影): CsillagÁrnyék.Szerző: Lipót Testvér

A dóton (föld stílus), a szuiton (víz stílus) és a katon (tűz stílus) valódi nindzsucu típusok nevei. Szerző: Lipót Testvér

Az 暁 (Akatsuki) jelentése Veres Hold, Veres Felhő vagy Hajnal.Szerző: Lipót Testvér