Naruto

Orosz István   2017. 08. 11.

Egyik legjobb anime a világon, bár Sasuke szökése után nagyon vontatott és unalmas réyhek azaz fillerek vannak. Legaább végig van magyar szinkronnal, az animaxes változstban.

Norbi   2018. 07. 23.

Lehet hogy bénán hangzik, de nemrég kezdtem nézni. Nagyon jól vannak a karakterek kidolgozva, a harci jelenetek fenomenálisak és gyönyörű effektekkel dolgozik...csak hihetetlenül el tud nyújtani egy-egy jelenetet, mintha minél kevesebb harcot szeretnének beletenni.

Vágottszemű   2019. 02. 05.

A shippuudennél nem jobb, de azért ha azt meg akarod nézni ezt is érdemes. Máskülönben nem nagyon fogod érteni mi történik. A története egész jó. Nekem tetszett.

Fiatalság kirobbanó ereje   2016. 11. 04.

Nagyon jó anime, nagyon szeretem ,nagyon jól ki vannak dolgozva a karakterek, főleg a Gai sensei mosolya:), Érdemes nézni, nagyon szuperek az effektek is..

Miss Rika   2015. 06. 16.

A Naruto egy nagyon szuper anime. Tanulságos anime aminek nagyon sok mondanivalója van: megtanítja, hogy sose adjuk fel a dolgot és barátok mindenek felett hisz az a legnagyobb ajándék a világon és persze még sorolhatnám.

Eredetileg főzős animenek tervezték, melyben Naruto egy tinédzser lett volna, aki rament főz.

(ZozArt89)

Tsunade a három legendás nindzsák egyike.

(Norbi)

Orocsimaru a 3 legendás nindzsa egyike.

(Norbi)