Naruto
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Oliver.guy_   2020. 01. 02.

Pörgős és akció dús sorozat, sokszor vicces, néha szomorú részek is vannak benne. A szereplők komoly kérdésekre keresik a választ. Tanulságos és nagyon sok mondanivalója van. Minden szépen, igényesen van megrajzolva. A karakterek mind megjelenésben mind viselkedésben eltérnek egymástól, mindegyikük külön személyiség. Mindenképp érdemes megnéznie mindenkinek aki legalább egy kicsit érdeklődik az animék iránt. (Mind a 220 részt leszinkronizálták, így nem kell a fordított szöveget olvasni közben)

Orosz István   2017. 08. 11.

Egyik legjobb anime a világon, bár Sasuke szökése után nagyon vontatott és unalmas réyhek azaz fillerek vannak. Legaább végig van magyar szinkronnal, az animaxes változstban.

Norbi   2018. 07. 23.

Lehet hogy bénán hangzik, de nemrég kezdtem nézni. Nagyon jól vannak a karakterek kidolgozva, a harci jelenetek fenomenálisak és gyönyörű effektekkel dolgozik...csak hihetetlenül el tud nyújtani egy-egy jelenetet, mintha minél kevesebb harcot szeretnének beletenni.

Vágottszemű   2019. 02. 05.

A shippuudennél nem jobb, de azért ha azt meg akarod nézni ezt is érdemes. Máskülönben nem nagyon fogod érteni mi történik. A története egész jó. Nekem tetszett.

Fiatalság kirobbanó ereje   2016. 11. 04.

Nagyon jó anime, nagyon szeretem ,nagyon jól ki vannak dolgozva a karakterek, főleg a Gai sensei mosolya:), Érdemes nézni, nagyon szuperek az effektek is..

Eredetileg főzős animenek tervezték, melyben Naruto egy tinédzser lett volna, aki rament főz.

(ZozArt89)

Tsunade a három legendás nindzsák egyike.

(Norbi)

Orocsimaru a 3 legendás nindzsa egyike.

(Norbi)