Nincs határ

Unthinkable

2020.01.20 imreacs82

Nagyon izgalmas, látványos, magával ragadó thriller. A karakterek magukért beszélnek, nagyon jó szereposztás és a rendezés. Bátran ajánlom. Legalább egyszer érdemes megnézni.

2016.01.25 hsanya182

Izgalmas film, nagyon jó a szövegírás, a terrorizmus más megvilágításból, szerintem nem egy tipikus amerikai film, megéri megnézni, leköti a figyelmet :) Elég brutális valóság, minden törvényt és játékot félretéve...

2017.05.07 mamiéstöti2

Nagyon karakteres film, jó szereplőkkel és izgalmas történettel. Nálam Samuel L Jackson abszolút favorit. Mindenkinek ajánlani tudom, ha izgalomra vágyik.

2018.11.22 harnas1207

Őrületesen jó film. A cél szentesíti az eszközt? Vagy mégsem? Egy terroristának is lehetnek jogai? Szabad e tömény erőszakot alkalmazni, hogy megmentsük mások életét? Tabu témát boncolgat a film. Érdekesség, hogy ké befejezés is készült a filmhez. A tvben a ligthosabbat vetítették, de szerintem a másik sokkal jobb.

2015.09.05 Quinlan

Nagy örömömre szolgált ezt a filmet megtekinteni, hisz ritka ma az olyan film, ami ennyire szórakoztató és nem egy üres héj. Különösen tetszett és hát bármikor újranézős.